Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance spouští novou on-chain NFT platformu Featured na Binance Smart Chainu (BSC)

Featured je název nově vznikající NFT platformy vytvořené burzou Binance, která bude uvedena do provozu na síti Binance Smart Chain (BSC)…

Binance vyvořila NFT platformu Featured

V nedávném příspěvku na blogu společnost Binance oznámila, že uvádí na trh platformu pro NFT s názvem Featured. „V posledních několika měsících jsme spolupracovali s mnoha umělci, značkami, IP a tvůrci všemi způsoby krypto sofistikovanosti, popularity a žánrů,” uvedla burza s tím, že dalších informací o její společné cestě s těmito umělci se dočkáme „ke dni zahájení.”

„Naší vizí je poskytovat nevázanou platformu na řetězci, která tvůrcům, značkám a jejich fanouškům usnadní celý životní cyklus NFT.”

NTF hype ochladnul

Poptávka po jedinečných digitálních aktivech prudce vzrostla i díky ikonickému digitálnímu umělci Beepleovi. Jak možná víte, jde o nejúspěšnějšího tvůrce NFT tokenů, který prodal jedno své dílo na blockchainu Ethereum za neuvěřitelných 69,3 milionů dolarů.

NFT obecně mají jedinečné kryptografické vlastnosti. Leží na blockchainu a kdokoli může ověřit originalitu (resp. původ) a vlastnictví takových tokenů, které zahrnují umělecká díla, pokusy o umělecká díla, sběratelské předměty, ale i fan tokeny a lze si představit celou řadu různých dalších možností.

Nyní však NFT hype do značné míry vyprchal, přičemž kryptoměny související s NFT spadly daleko od svých maxim. Například projekt NFT SuperFarm spadl asi o 85 % ze svého historického maxima 4,74 USD a podobně je na tom token Rarible stejnojmenné NFT platformy.

Burza vidí v NFT budoucnost

Binance i přes vychladnutí trhu věří, že NFT nejsou krátkodobým zábleskem. Burza, která spustila novou NFT platformu Featured, tvrdí, že digitální zboží se v budoucnosti dočká zvýšené poptávky s vývojem nové generace důvtipných technologií.

Burza uvádí:

„Digitální zboží bylo úspěšně používáno mnoha způsoby, jak zapojit fanoušky a zpeněžit IP (duševní vlastnictví). GenZ, která vyrostla v éře obchodů s aplikacemi, je hlavní hnací silou tohoto trendu, protože se zvyšuje počet mladých spotřebitelů, kteří vstupují do kredibilního věku.

Věříme, že další vývoj digitálního zboží bude na blockchainu a NFT jsou prvním krokem k této transformaci.“

Závěr

Binance je největší kryptoměnová burza na světě a hodlá si své prvenství udržet prostřednictvím řady nových produktů a možností. Nejnověji čínská burza představila novou NFT platformu. Featured poběží na BSC a Binance v souvislosti s jejím zahájením uvedla, že věří, že nová generace bude nadále tíhnout k digitálnímu zboží a pokračovat v trendu digitalizace, který urychlila pandemie koronaviru.

 

Návod Binance: Jak obchodovat na největší altcoinové burze? Registrace, poplatky a vše podstatné

Některým uživatelům burzy Binance zmizely zůstatky. Co se děje? „Funds are SAFU”

Thajská SEC zakázala NFT, burzovní kryptoměny a meme coiny

Solana (SOL) má nový trh Metaplex pro obchodování s NFT tokeny

Co je Internet Computer (ICP) a co dělá v top 10 kryptoměnách v první den svého obchodování?

Salvador přijal zákon o Bitcoinu a jako první stát na světě oficiálně uznává BTC jako měnu [Follow-up]

Latinská Amerika zažehla bitcoinové hnutí, ale Spojené státy s Čínou by mohly zahájit útok: Příběh týdne

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *