Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Binance Staking Qtum a Stratis, Tron Sun Network – 100násobná Škálovatelnost, BCH SV Hard Fork

Binance přidává další kryptoměny na staking a Airdrop – Qtum a Stratis. Tron se tento týden dočká nové Sun Network, která má zvýšit škálovatelnost 100x. BCH SV – fork ho roztrojil.

  • Registrace na Binance ZDE

Binance – Qtum a Stratis

Burza Binance si nedávno uvědomila, že svým uživatelům opomenula vyplácet staky, které již delší dobu získávala z různých kryptoměn. Nyní to napravuje a po kryptoměnách Stellar Lumens a Komodo přidala také Qtum a Stratis. Držitelé těchto kryptoměn na Binance nyní získají stake a také počáteční airdrop, a to za obdobných podmínek, jako u předchozích oznámení, o kterých jsme vás informovali.

Tron – Sun Network

100násobná škálovatelnost díky novému řešení Sun Network, slibuje zakladatel Tronu Justin Sun. Na stránkách uvádí, že nový sidechain systém bude obsahovat bezplatné transakce, 100krát nižší poplatky, podporu decentralizovaných aplikací (DApp) a rychlejší potvrzení transakcí a dále:

 „Sun Network je také navržen tak, aby poskytoval neomezenou kapacitu hlavní síti TRON pro podporu rostoucího počtu transakcí.“

  • Spuštění Sun Network 1.0 je naplánováno na sobotu 10. srpna.

BCH SV – Hard Fork

K forku došlo v sobotu. Nody BCH SV se rozdělily do tří skupin, díky čemuž se síť rozštěpila do tří samostatných blockchainů. Před forkem např. Ryan X. Charles, generální ředitel platebního systému poháněného BSV – MoneyButton, uvedl:

 „Provozování uzlu je drahé. Naše nová instance bude stát tisíce dolarů měsíčně za provoz. Protože se bloky stále zvětšují a my musíme instanci upgradovat mnohokrát, tato cena se bude nafukovat. Protože nevyděláváme peníze z transakčních poplatků jako horníci, bude pro nás provozování uzlu příliš drahé.“

  • BCH SV je forkem BCH, který vznikl stejným způsobem – forkem Bitcoinu. Důvodem byly spory ohledně velikosti bloků.

Bitmex Research na Twitteru uvadí, že 65 % sítě upgradovalo, 17 % se zaseklo na 210 MB bloku a zbývajících 19 % selhalo při pokusu o update.

  • Fork nemusí nutně vést k rozdělení sítě. K tomu dochází když se síť rozdělí v názorech, nebo, jako v tomto případě, když se vyskytne nějaký technický problém u některých uzlů během updatu sítě.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *