Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin se pravděpodobně ještě ponoří pod 5K USD: tvrdí analytik Tone Vays

Bývalý obchodník na Wall Street Tone Vays tvrdí, že Bitcoin již dosáhl svého dna při ceně 3800 USD a pravděpodobně se cena ještě ponoří pod hranici 5000 amerických dolarů.

Tone Vays: Konec medvědího trendu

Kryptoměnový analytik Tone Vays ve svém dnešním vydání Trading Bitcoin na Youtube popsal týden chaosu pro Bitcoin a ostatní kryptoměny. Vays zdůraznil, že medvědi ještě neřekli poslední slovo a cena se ještě může dostat pod úroveň 5000 USD.

Uvedl, že i přes týden nočních můr všech obchodníků nebude páteční návrat po propadu ceny na 3800 konečnou medvědí kapitolou. Na otázku v diskuzi ve videu řekl:

„Stále si myslím, že ještě jednou klesneme pod úroveň 5000 USD? Odpověď zní: ano. Medvědí trh je u konce, ale cesta zpět nahoru bude těžší, než si lidé uvědomují.”

Ačkoliv obavy z propadu na 1000 USD byly mnohem vyšší, nakonec se trh vrátil zpět. Obavy přetrvávají hlavně z paniky ohledně nemoci koronaviru.  Ve svém twitterovém příspěvku uvedl:

„Všechny známky odpovídají tomu, že se jedná o poslední kapitulaci dvouletého medvědího trhu. Podívejte se na graf.”

Ačkoliv začátek letošního roku se nesl ve velkém nárůstu kryptoměn, poslední události smetly veškeré zisky vytvořené za dva měsíce. Cesta k letošnímu maximu u kryptoměn tak chvilku potrvá. V otázce je také halving (půlení odměny těžařům) v květnu letošního roku.

Týden v kryptu

Po černém pondělí kdy nejdůležitější kryptoměna světa klesla o více než 10 procent a ostatní kryptoměny jí následovaly o pár procent více docházelo k různým korekcím a stálé nejistotě na trhu.

Další masivní pokles byl zaznamenán během včerejšího dne a v dnešních ranních hodinách. Cena BTC se propadla na kryptoburzách Coinbase či Binance až na cenu 3800 amerických dolarů.

Nejznámější indexy S&P 500 a Dow Jones se propady o více než 10% a zaznamenaly největší pokles od finanční recese v roce 2008.

Tip: Návrh zákona o “krypto měně” z roku 2020 byl předložen kongresu USA! Kritici ve schválení nevěří

Pozor: uvedené názory patří analytikovi jménem Tone Vays. Nelze je považovat za názor webu KryptoHodler a nejedná se o investiční poradenství.

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

(Zdroj: cointelegraph)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *