Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Držitelé shiba inu zaměřují svou pozornost na tento předprodej ve vidině 1 000% zisku

Oblíbený meme coin shiba inu následuje tržní trendy a během včerejšího odpoledne klesl o 6,69 %, přičemž dnešní start nevypadá o mnoho lépe. Vzhledem k tomu investoři hledají nové příležitosti jako úspěšný předprodej 99bitcoins při honbě za 1000% zisky. 

Býčí dynamika kolem bitcoinu (BTC) motivovala investory unavené tradičními meme coiny jako shiba inu ke vstupu do tohoto více energického segmentu širšího trhu s kryptoměnami. Po schválení spotových bitcoinových ETF a halvingu bitcoinu v dubnu je BTC stále více vyhledáván krypto nadšenci díky rostoucímu zájmu klíčových hráčů na tradičních finančních trzích.

Vlna nadšení vystřelila zájem o zavedený vzdělávací web 99bitcoins do nových výšin. Tato platforma aktuálně pořádá předprodej svého nového tokenu 99BTC a během několika týdnů dokázala pokořit milník 2 miliony dolarů.

*Reklamní článek

Čím je způsoben ohromující zájem o předprodej 99bitcoins?

Platforma learn-to-earn, která nabízí jeden z nejvyšších výnosů ze stakingu v sektoru kryptoměn s 783% APY, je nejlepší cestě k meteorickému vzestupu.

99bitcoins se prezentuje jako „zdroj informací pro lidi, kteří chtějí začít s bitcoinem a kryptoměnami, ale nevědí jak na to“. Investory projekt zaujal svým neotřelým konceptem. Bude uživatele odměňovat tokeny 99BTC za získávání informací o digitálních aktivech a blockchainu.

Podle webových stránek platformy token umožní přístup k prémiovému obsahu, obchodním signálům a exkluzivním výhodám, zatímco „uživatelům umožní získávat odměny za jejich zapojení“.

Průkopník L2E na blockchainu 

Web 99Bitcoins, který je veden odborníkem na kryptoměny Danielem K. Morganem, se zdá být vhodný pro uživatele všech úrovní znalostí o bitcoinu, protože odměňuje účastníky za jednoduché učení se o kryptoměně. „Úspěšné modely Play-to-Earn a Move-to-Earn v kryptosvětě v roce 2023 nashromáždily ohromnou tržní hodnotu 8,9 miliardy dolarů,“ uvádí platforma. „Nyní je 99Bitcoins průkopníkem další evoluce odměn s Learn-to-Earn.“

Předprodej tokenu 99BTC pokračuje nad očekávání dobře, přičemž zbývá necelých šest dní do plánovaného zvýšení ceny z aktuálních 0,00109 USD. Mezitím je poptávka po shiba inu stále nízká i přes obnovený zájem o kryptoměny od druhé poloviny roku 2023. Nutno dodat, že cena SHIB od června 2023 klesla o 22 %. 99bitcoins je naopak na dobré cestě, zejména po dubnovém halvingu.

„Jak se nová nabídka snižuje a poptávka po BTC roste, protože více nových investorů objevuje kryptoměnový svět, tak se zvyšuje i potřeba tokenu 99Bitcoins a našeho ekosystému Learn-to-Earn,“ uvádí webové stránky společnosti. S rychlým růstem zájmu o bitcoin po celém světě může být jen otázkou času, než 99bitcoins zaznamená vlastní boom.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *