Úterý, 23 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

FED Plánuje Mezibankovní Transakce 24/7 – Spuštění asi za 5 Let!

V rychlém světě nových technologií banky působí jako dinosauři. Americký FED nyní oznámil, že s tím něco udělají v roce 2023 – 2024.

FED spustí FedNow Service

Americký Federální rezervní systém plánuje spuštění nové platformy. Ta má umožnit mezibankovní transakce v reálném čase a 24/7. Účelem je umožnit Federálním rezervním bankám nabízet v USA nepřetržitě platby se zaměřením na rychlost, efektivitu a bezpečnost. Téměř okamžitý převod bude k dispozici v roce 2023 nebo 2024.

Společnost Ripple je také členem pracovní skupiny, která má za úkol zlepšit platební systém v USA. Dále jsou v ní americké banky jako U.S. Bank, Bankers ‘Bank, Union Consumers či The Clearing House. Zatímco Libra je údajně poháněna konsorciem obřích korporací, Fed tvrdí, že jejich platforma je poháněna skupinou zúčastněných stran, které vytvořily v roce 2015 výzvu k akci. Zde se mj. uvádí:

„Spojené státy stojí na pokraji transformace způsobu, jakým podniky a spotřebitelé provádějí platby. Rychlé technologické inovace; poptávka po rychlejších a chytřejších platbách; a působivá vůle průmyslu se spojily, aby vytvořily bezprecedentní příležitost. Pracovní skupina pro rychlejší platby vyzývá všechny zúčastněné strany v oblasti plateb, aby přijaly opatření a byly součástí tohoto historického úsilí. Přečtěte si tuto závěrečnou zprávu a přijměte náš plán a vizi pro bezpečné, všudypřítomné a rychlejší platby do roku 2020.“

TIP: Pozor na Scamy! Dokonce i Vaše Známé Weby Mohou Propagovat Možné Podvodné Projekty

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *