Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Měsíc s Hodlerem | Půl Roku jsme Tu a Neděláme Levotu

Milí čtenáři, vítejte na Hodlerovi. Je krásné podzimní odpoledne a kromě toho je to dnes přesně půl roku od spuštění našeho webu. Chtěli jsme být místem pro všechny kryptonadšence, kteří se zajímají o dlouhodobé investice a HODL. Stále na sobě pracujeme a zdaleka nejsme na konci cesty.

INFO: Tento pravidelný pořad vychází vždy 3. den v měsíci, od založení Hodlera 3. 3. 2019.

Jsme tu půl roku, tak přidejme do kroku…

Když jsem před půl rokem začínal tvořit tento web, byl jsem na všechno sám. Jediné, co jsem věděl, bylo, že chci, aby to bylo místo, kde se každý člen kryptokomunity může cítit dobře. Chtěl jsem web, kde si přijdou na své hodleři, protože takový u nás do té doby chyběl. Místo bez leváren, kde nenajdete reklamu na podvody.

Hodler vznikl s čistým záměrem, který dosud platí a dokud budu stát v jeho vedení, tak platit bude. Nicméně k drobným změnám v brzké době dojde a sami je pravděpodobně již brzy zaznamenáte. Nechci však víc prozrazovat předem, vše se včas dozvíte. Budeme se snažit celý projekt i nadále rozvíjet a budovat a trochu přidáme do kroku.

Kritika magazínů

V poslední době jsme v československé komunitě zájemců o Bitcoin a kryptoměny na facebooku zaznamenali nepřátelství, které je namířeno proti nám a našim kolegům. Dovolte mi touto cestou reagovat tím, že za náš web KryptoHodler.cz vyjádřím politování. Skutečně však nerozumím, proč by někomu v kryptokomunitě vadilo, že existují weby, které Slováky a Čechy informují o zprávách a novinkách z kryptosvěta.

Nemůžu mluvit za ostatní kryptoměnové magazíny, ale na Hodlerovi usilujeme o to, aby články byly kvalitní. Osobně hlídám tato hlavní kritéria:

 • Nadpis musí korespondovat s obsahem a nesmí zavádět.
 • Článek by neměl obsahovat chyby.
 • Veškeré informace musí být snadno srozumitelné a jasné.
 • Pečlivý výběr témat – informujeme o těch nejzajímavějších novinkách.
 • Články obsahují edukativní poznámky a vysvětlivky pojmů pro nováčky.
 • Zdroj je vždy uveden – barevně rozlišujeme podle druhu (viz níže).

Barevné rozlišení zdrojů

Asi jste si všimli, že na Hodlerovi používáme různé barvy při uvádění zdrojů. Děláme to proto, abyste věděli, o jaký zdroj se jedná. Chcete vědět, co která barva znamená?

 • Červená – jakýkoli cizojazyčný web, zpravidla v angličtině,
 • zelená – české a slovenské weby,
 • modrá – stránky směnáren a burz,
 • fialová – odkaz na článek či stránku (tag, rubriku) z Hodlera,
 • oranžová – odkaz na video či kanál youtubera,
 • zlatá – naše sociální sítě, kde nás můžete najít (Facebook, Steemit,..).

Závěr

KryptoHodler je tu již půl roku a také tento měsíc jsme si připomněli den jeho spuštění. Tentokrát bylo třeba konečně popsat, jak a proč používáme různé barvy odkazů, či jaká kritéria jsou brána v potaz při dohledu nad kvalitou našich článků. HODL je v kurzu a oproti tradingu má tu výhodu, že z vás při troše studia a píle udělá investora. Najednou zjistíte, že máte větší radost ze spoření a hodlování než z utrácení. Člověk se učí celý život a každý hodler se může naučit, jak tvořit svoji budoucnost. Také jsem rád, že můžeme být společně při tom, když kryptoměny a související technologie mění svět.

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *