Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny bitcoinu: BTC se stále pohybuje kolem 63 000 USD navzdory pozitivním očekáváním trhu – čas na nákup?

Navzdory pozitivních očekávání trhu se bitcoin (BTC) stále nemůže odrazit. Během včerejší obchodní seance jeho cena klesla na 62 247 USD s denním minimem 62 007 USD. Tento vývoj podněcuje především globální napětí a kroky amerického ministerstva spravedlnosti proti tvůrcům kryptoměn. Obavy týkající se ekonomické stability Číny dále zvyšují obavy investorů. Významný dopad na cenu kryptoměny má také snížení přílivu do ETF, když investoři stáhli 218 milionů dolarů ze spotových bitcoinových ETF v důsledku slabého hospodářského růstu v USA. Zdá se tedy, že ke snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému v nejbližší době nedojde, což přispívá k negativnímu sentimentu, který formuje současnou trajektorii bitcoinu.

*Reklamní článek

Dopad australských Bitcoin ETF: Možný impuls pro cenu BTC a institucionální zájem

Blížící se uvedení spotových bitcoinových ETF v Austrálii by po úspěchu podobných produktů ve Spojených státech mohlo mít významný dopad na investice do kryptoměn v regionu.

Společnost ASX Ltd., australská společnost, která provozuje hlavní burzu cenných papírů v Austrálii, se chystá schválit první spotové bitcoinové ETF v zemi do konce roku 2024. Hlavní hráči na trhu jako Van Eck Associates Corp. a BetaShares Holdings Pty již aktivně hledají příležitosti k využití této příležitosti.

Potenciální dopad australských spotových bitcoinových ETF na cenu BTC a tržní dynamiku by mohl být v důsledku institucionálního zájmu a přílivu investic z rozsáhlého australského penzijního trhu významný.

Klíčové body:

  • Van Eck Associates Corp. a BetaShares Holdings Pty se chystají uvést spotové bitcoinové ETF v Austrálii.
  • Očekává se, že ASX Ltd. schválí první australské spotové bitcoinové ETF do konce roku 2024.
  • Americké bitcoinové ETF letos přilákaly investice ve výši 53 miliard dolarů, což podněcuje debaty o přílivu investic z australského penzijního trhu v hodnotě 2,3 bilionu amerických dolarů.
  • Uvedení australských bitcoinových ETF signalizuje rostoucí institucionální zájem a potenciál pro zvýšené investice do BTC.

Odlivy z Bitcoin ETF: Dopad na cenu BTC v důsledku obav z hospodářského růstu

Nedávná data odhalují významný pokles přílivu prostředků do bitcoinových fondů obchodovaných na burze (ETF), s odlivem investic ve výši přibližně 218 milionů dolarů.

Tento posun v chování investorů přišel v důsledku zprávy federálního ekonomického úřadu, která poukazuje na pomalejší než očekávaný růst americké ekonomiky, což snižuje očekávání snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému. Vyšší úrokové sazby odrazují investory od alokace finančních prostředků do volatilních aktiv jako je bitcoin a volí stabilnější alternativy.

Klíčové body:

  • Investoři stáhli téměř 218 milionů dolarů ze spotových bitcoinových ETF kvůli obavám z pomalého hospodářského růstu v USA.
  • Pomalý růst snižuje vyhlídky na snížení úrokových sazeb Federálního rezervního systému, což ovlivňuje sentiment investorů.
  • Schválení 11 spotových bitcoinových ETF v lednu zpočátku vedlo k významnému přílivu investic.

Predikce ceny bitcoinu

Dnes se bitcoin obchoduje za 63 247 USD, přičemž vykazuje pokračující volatilitu. Mezi klíčové cenové úrovně patří pivot point na 62 899 USD, který označuje důležitý bod pro směr trhu. Nejbližší odpor se nyní nachází na úrovni 64 884 USD, následovaný 67 084 USD a 68 734 USD. Naopak v případě poklesu je nejbližší podpora identifikována na úrovni 61 062 USD, s dalšími záchytnými body na 59 660 USD a 58 175 USD.

Technické indikátory poskytují smíšené signály, s Indexem relativní síly (RSI) na hodnotě 33, což je velmi blízko přeprodanému stavu. 50denní klouzavý exponenciální průměr (EMA) je na 63 655 USD, což potvrzuje tezi o aktuálním podhodnocení BTC.

Cenová predikce bitocinu

Závěrem lze říci, že výhled pro cenu BTC zůstává medvědí, dokud se nachází pod pivot pointem 62 899 USD. Průlom nad tuto úroveň by mohl signalizovat změnu k býčímu postoji, zatímco případný neúspěch v tomto ohledu by mohl posílit medvědí sentiment na trhu.

99Bitcoins: Možnost získávat odměny za učení o kryptoměnách a blockchainu

99Bitcoins, průkopnická platforma zabývající se vzděláváním o kryptoměnách a blockchainu, revolučně mění učení o tomto odvětví s jejich inovativním systémem Learn-to-Earn. Účastníci se budou moci zapojit do vzdělávacích modulů a získávat za svůj postup odměny v tokenech 99BTC, čímž budou zároveň zvyšovat své znalosti a finanční portfolio.

Probíhající předprodej tokenů 99BTC vzbuzuje značný zájem, protože nabízí tyto tokeny za atraktivní cenu pro první investory, přičemž svou nabídku doplňuje o možnost stakingu s aktuálním ročním procentuálním výnosem (APY) 1 995 %.

Předprodej 99Bitcoins probíhá nad očekávání dobře

Předprodejní kampaň 99Bitcoins nabízí výjimečnou příležitost pro první investory získat tokeny 99BTC za výrazně nízkou cenu 0,00102 USD. Vzhledem ke svým fundamentům má token potenciál pro značnou návratnost, jak se bude ekosystém vyvíjet a rozšiřovat. Tyto tokeny budou sloužit jako odměny, ale také poskytnou držitelům přístup k exkluzivnímu obsahu a dalším výhodám komunity.

V současnosti bylo vybráno téměř 925 tisíc dolarů z cílové částky této fáze 1 468 656 dolarů. Čas se krátí, protože zbývá jen několik hodin do dalšího zvýšení ceny, což z této chvíle činí klíčový moment pro nákup 99BTC a využití výhod okamžitého stakování vašich tokenů.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *