Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny dogwifhat: Na blockchainu Solana bylo v květnu uvedeno půl milionu tokenů – bude WIF nadále růst?

Oblíbený solana meme coin dowifhat (WIF) dnes vzrostl o 6,5 % na 3,44 USD během pozitivního dne pro celý trh s kryptoměnami. Ačkoli WIF klesl za týden o téměř 4 %, za posledních čtrnáct dní je stále v zisku o 19 % a od prosince vzrostl o více než 200 000 %. To je neuvěřitelně působivý výkon, který se zdá být příkladem pro ostatní projekty, což potvrzuje skutečnost, že na blockchainu Solana bylo v květnu spuštěno téměř 500 000 nových tokenů. I když WIF bude čelit mnoha vyzyvatelům v nadcházejícím roce, je pravděpodobné, že v dohledné budoucnosti zůstane jedním z nejoblíbenějších meme coinů.

Reklamní článek*

Půl milionu tokenů na Solaně – bude cena dogwifhat pokračovat v růstu?

Při pohledu na graf WIF/USD, můžeme vidět, že meme coin je dnes ve smíšené pozici – v posledních dnech získal na síle, ale zdá se, že by mohlo brzy dojít ke korekci. To je patrné z jeho indexu relativní síly (fialová linie), který klesl z 70 dnes ráno na téměř 50 v době psaní tohoto článku.

Toto je poměrně velký pokles a i když se 30denní průměr WIF (oranžová linie) nedávno vyšplhal nad 200denní (modrá linie), pokles ceny by ho mohl opět stáhnout dolů. Pozitivní zprávou však je, že objem obchodů WIF zůstává zdravý, v posledních 24 hodinách něco přes 500 milionů dolarů. To naznačuje, že zájem o tento meme coin je stále silný, přičemž velcí obchodníci v posledních týdnech token pravidelně kupují a prodávají.

Tento trend pravděpodobně potrvá po většinu roku, i když blockchain Solana zaznamenal vydání stovek tisíc konkurentů WIF. Tento explozivní růst meme coinů na tomto blockchainu je způsoben úspěchem tokenů jako dogwifhat, kdy se mnoho projektů snaží napodobit jeho úspěch. Ve skutečnosti bylo jen v květnu spuštěno 455 000 tokenů, i když, jak uvádí následující tweet, většina z nich pravděpodobně za pár týdnů zmizí.

To umožňuje WIF pokračovat jako jeden z dominantních meme coinů v současné době, přičemž zotavení širšího trhu pravděpodobně přispěje k obnovení růstu tohoto tokenu. S uvedením ETF na ethereum, které pravděpodobně zvýší poptávku po kryptoměnách obecně, by cena dogwifhat mohla v následujících měsících výrazně vzrůst. Do konce léta by se mohla vrátit na 4 USD a před Novým rokem překonat 5 USD.

Alternativní meme coiny mohou nabídnout větší výnosy

Jediným skutečným problémem dogwifhat je, že po růstu o více než 200 000 % od uvedení mohou být jeho nejlepší dny již sečteny. To znamená, že obchodníci hledající další velký úspěch by měli zvážit některé z nových meme coinů, které se objevily v posledních týdnech, přičemž několik z nich vypadá velmi slibně díky rostoucímu zájmu investorů před uvedením na trh. Skvělým příkladem je Sealana (SEAL), další solana meme coin, který ve svém populárním předprodeji získal již více než 3 miliony dolarů.

Jeho cílem je zopakovat úspěchy tokenů jako WIF nebo BONK a stát se dalším velkým solana meme coinem. Na rozdíl od všech psích a kočičích meme coinů na trhu si Sealana vybrala jako svého maskota obézního tuleně. Jeho stylizace se zdá být úspěšná při získávání zájmu, přičemž oficiální účet projektu na X (dříve Twitter) má v současné době více než 12 400 sledujících a jejich počet stále roste.

To je velmi důležité, protože to naznačuje, že SEAL si vybuduje dostatečně velkou komunitu potřebnou k podpoře tokenu a jeho ceny po úvodním uvedení na trh. Investoři se mohou zapojit do jeho předprodeje na oficiálních stránkách Sealana, přičemž token je možné zakoupit za SOL, ETH, BNB nebo USDT.

Zájemci mohou koupit SEAL za cenu 0,022 USD, přičemž dosavadní výkon jeho prodeje naznačuje, že po uvedení na burzách cena pravděpodobně výrazně vzroste.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *