Neděle, 16 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny etherea: Blíží se termín rozhodnutí o ETF, vzroste ETH na 10 000 USD?

Cena etherea (ETH) vystřelila na 3 761 USD poté, co SEC požádala žadatele o spotové ethereum ETF, aby předložili nové dokumenty před čtvrtečním termínem uzávěrky. Analytici tuto zprávu považují za signál, že SEC pravděpodobně tento týden ETF schválí, což by udělalo z ETH druhou kryptoměnu po BTC, která by byla v USA dostupná prostřednictvím spotových ETF.

Reklamní článek*

V důsledku této zprávy cena ETH ve 24 hodinách vzrostla o 20 %, zatímco za týden je altcoin v plusu o 30 % a za měsíc o 17%. A protože se tato kryptoměna také těší 107% návratnosti za rok, její dlouhodobý růstový potenciál by mohl v kombinaci se schválením ETF vést v blízké budoucnosti k velkému nárůstu.

Predikce ceny etherea: Blíží se termín rozhodnutí o ETF, vzroste ETH na 10 000 USD?

Není překvapením, že graf ETH/USD zaznamenal parabolický vývoj, přičemž cena kryptoměny a všechny indikátory v posledních dvou dnech prudce vzrostly. Index relativní síly (RSI – fialová linie) během včerejší obchodní seance vystoupal nad 90, a po obvyklé mírné korekci se stále se drží blízko 80, což poukazuje na významnou dynamiku.

30denní průměr ETH (oranžová linie) také výrazně převyšuje jeho 200denní průměr (modrá linie), což je jasný signál, že altcoin vstoupil do expanzivní fáze a stále má růstový potenciál. Velmi pozitivní fakt také je, že objem obchodů vzrostl na 33 miliard dolarů, ze 7,5 miliardy dolarů před dvěma dny. To naznačuje obrovský zájem obchodníků a investorů, kteří se evidentně snaží získat ETH před potenciálním  schválením spotových ethereum ETF.

Podle nejnovějších zpráv by schválení mohlo přijít již tento týden, protože SEC požádala žadatele, aby rychle znovu předložili dokumenty před nadcházejícím termínem.

Žádost o „zrychlené“ znovupředložení vede některé k závěru, že ke schválení dojde již ve čtvrtek 23. května. To znamená, že ETH bude pravděpodobně pokračovat v růstu, minimálně do tohoto data.

A přestože trh s kryptoměnami má tendenci k dynamice založené na “Buy the rumours, sell the news,” tedy: “kupuj fámy, prodávej zprávy”, schválení spotových ethereum ETF by mělo vést k postupnému růstu ceny etherea ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Stačí si jen vzpomenout, co se stalo s cenou BTC a objemy obchodů v únoru a na začátku března, kdy instituce začaly naskakovat na vlnu ETF

, která začala v lednu. Něco podobného se stane s ETH, které by mohlo dosáhnout 5 000 dolarů do konce léta, pokud budou ETF tento týden schváleny.

Diversifikujte do low cap tokenů s větším růstovým potenciálem

I když je ETH bezpochyby jednou z nejbezpečnějších sázek na trhu s kryptoměnami, existují alternativy, které mohou obchodníci zvážit, pokud chtějí diverzifikovat svá portfolia a maximalizovat svou expozici vůči pozitivní volatilitě. To by mohly nabídnout některé z nových meme coinů, které v současnosti získávají dynamiku, přičemž několik z nich pořádá předprodejní kampaně před uvedením na trh. Možná nejžhavější takový token v současnosti je Dogeverse (DOGEVERSE), multichainový meme coin, který ve svém předprodeji získal přes 15 milionů dolarů během pár týdnů.

Co odlišuje Dogeverse od ostatních nových meme coinů, jsou jeho tokenomika a fundamenty, které z něj dělají velmi zajímavou investiční příležitost. Jako první multichanová kryptoměna inspirovaná memem Doge bude Dogeverse fungovat nejen na Ethereu, ale také na sítích Polygon, BNB Smart Chain, Solana, Avalanche a Base.

To znamená, že by mohl získat trakci díky využití v decentralizovaných aplikacích a obchodních platformách, čímž by se zvýšila jeho poptávka a teoreticky i jeho cena. Velmi pozitivní je také fakt, že DOGEVERSE má omezenou nabídku 120 milionů tokenů, což by z něj mohlo učinit z něj deflační kryptoměnu. A protože držitelé DOGEVERSE mohou své tokeny stakovat a vydělávat pasivní příjem, může coin časem zaznamenat silné omezení nabídky .

To vše pomáhá vysvětlit, proč je Dogeverse jedním z nejúspěšnějších předprodejů tohoto roku, přičemž investoři se stále mohou zúčastnit na oficiálním webu projektu. 1 DOGEVERSE se prodává za 0,00031 USD, což je jeho konečná předprodejní cena, než bude uveden na obchodních platformách a možná vzroste.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *