Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny Etherea: ETH se blíží ke 4 000 USD, protože dnes dojde k rozhodnutí o spotovém ETF. Je čas na nákup?

Cena etherea (ETH) se po masivním nárůstu na začátku týdne v posledních 24 hodinách ustálila nad 3 700 USD, přičemž celý trh s kryptoměnami je na tom v podstatě stejně. Díky poslednímu nárůstu je ethereum za posledních 7 dní o více než 25 % v plusu a za měsíc o 17,5 %. Co se týče meziroční výkonnosti, altcoin vykazuje téměř 107% nárůst.

Zprávy kolem možného schválení spotových ethereum ETF pomohly k růstu ceny altcoinu na začátku tohoto týdne poté, co regulátor požádal žadatele, aby znovu předložili určité dokumenty. Pokud SEC tyto ETF dnes schválí, pravděpodobně uvidíme, že cena etherea bude několik dní, ne-li týdnů, pokračovat ve svém růstu.

*Reklamní článek

Predikce ceny Etherea: ETH se blíží ke 4 000 USD, protože dnes dojde k rozhodnutí o ETF – Je čas na nákup?

Graf ETH/USD níže ukazuje, že cena altcoinu začala mírně stagnovat, i když v případě dobrých zpráv během dnešního dne by mohla znovu vystřelit nahoru. Jeho indikátory také mírně poklesly, přičemž index relativní síly tokenu (RSI – fialová linie) poklesl z překoupené hodnoty 90 na aktuálních 55.

Zároveň to vypadá, že cena ETH může klesnout pod svůj 30denní průměr (oranžová linie), který se začal vyrovnávat, což naznačuje klesající dynamiku. Takový pokles dynamiky však může být pouze dočasný, protože 24hodinový objem obchodů ETH je dnes stále velmi vysoký na úrovni 28 miliard USD.

To poukazuje na silný zájem o token, který čeká na dnešní den, protože dojde k rozhodnutí o několika spotových ethereum ETF. Samozřejmě by si investoři měli být vědomi toho, že obchodníci a velryby využijí jakýkoli nárůst jako příležitost k realizaci  svých zisků, takže růst v případě schválení SEC nemusí být tak konzistentní.

Jak jsme však letos viděli u bitcoinu, potenciální schválení ETF by bylo zásadním katalyzátorem pro expanzi trhu ETH. V týdnech a měsících po schválení by mohl do etherea proudit masivní objem, což by mohlo posunout jeho cenu nad 4 000 USD. A za předpokladu, že Fed později v tomto roce sníží úrokové sazby, získá trh jako celek býčí dynamiku, což dále podpoří cenu etherea. 

Včera ráno oznámila Velká Británie, že její oficiální míra inflace klesla v dubnu na 2,3 %, což je velmi blízko cílové míře Bank of England ve výši 2 %. Za předpokladu, že se v USA stane něco podobného, můžeme určitě očekávat brzké snížení sazeb, což by pomohlo ceně všech rizikovějších aktiv, včetně kryptoměn.

Alternativa k ETH s růstovým potenciálem

ETH může být jednou z nejjistějších sázek na trhu s kryptoměnami, ale obchodníci, kteří chtějí diverzifikovat své portfolio pro dosažení vyšších zisků, by měli zvážit také low cap altcoiny. Několik nových projektů aktuálně pořádá předprodeje svých tokenů, což jim umožňuje generovat dynamiku a přitahovat podporovatele před jejich zalistováním na burzy. Jedním z nejzajímavějších projektů je WienerAI (WAI), nový AI meme coin, který k dnešnímu dni v předprodeji získal již více než 2,6 milionu USD.

Nejen že je to meme coin běžící na blockchainech Ethereum a BNB Smart Chain, ale platforma WienerAI nabídne také AI trading bota, který dokáže odpovídat na otázky týkající se obchodování a poskytovat cenné investiční rady. Konkrétně dokáže identifikovat tokeny s vysokým potenciálem dříve, než dosáhnou velkých zisků, což pomůže obchodníkům a investorům udržet si náskok na volatilním krypto trhu.

V tomto ohledu bude významnou pomocí jeho funkce atomic swap, která uživatelům umožní přímo obchodovat tokeny prostřednictvím aplikace WienerAI. Údajně také nabídne ochranu před front runningem, což pomůže obchodníkům vyhnout se arbitrage botům. To vše poskytuje WAI spoustu užitečnosti, v důsledku čehož by token mohl zaznamenat rostoucí poptávku, jak bude WienerAI stále populárnější.

Pozitivní také je, že maximální nabídka je omezena 69 miliard tokenů, přičemž užitečnost WAI je dále rozšířena možností stakingu. Tento mechanismus je dostupný již nyní, přičemž aktuálně nabízí pozoruhodný roční procentní výnos (APY) 376 %. Toto procento však klesá v závislosti na množství uzamčených tokenů.

Investoři se mohou zapojit do prodejní kampaně na oficiálním webu WienerAI připojením svých peněženek podporujících zmíněné sítě. WAI se aktuálně prodává za 0,000709 USD, ale cena tokenu se bude postupně zvyšovat s každou fází kampaně. Po skončení předprodeje proběhne airdrop pro kupující a token bude následně uveden na burzy.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *