Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny pepe: Objem obchodů PEPE dosáhl přes 1,5 miliardy dolarů, vstupují na trh znovu velryby?

Dnes PEPE zažívá lepší den po včerejší mírné korekci se známkami potenciálního přílivu velryb. Tento oblíbený meme coin se v posledních 24 hodinách odrazil o 1,87 %, což zvýšilo jeho cenu na 0,00001452 USD, zatímco trh s kryptoměnami vzrostl o téměř 3 % na 2,67 bilionů dolarů. PEPE k dnešnímu dni vykazuje týdenní ztrátu 11,96 %, což je obrat oproti jeho působivému měsíčnímu nárůstu o 67,48 %. Za poslední rok PEPE dosáhl pozoruhodného výnosu 1 115,26 %, čímž překonal hlavní kryptoměny jako bitcoin (BTC), ethereum (ETH) nebo solana (SOL).

Tento robustní výkon ukazuje silný zájem investorů o PEPE. S 24hodinovým objemem obchodů meme coinu, který v posledních 24 hodinách vzrostl na 1,52 miliardy USD, se zdá, že jeho krátkodobá dynamika by mohla naznačovat zotavení.

Reklamní článek*

Pepe se odrazil od úrovně podpory – Kupují velryby? 

Po poklesu během včerejší obchodní seance se zdá, že je PEPE připraven opět růst.

Jeho index relativní síly (RSI – fialová linie) klesl z 65 na 30 za posledních 48 hodin. To naznačuje, že trh považuje PEPE za přeprodaný, což by mohlo znamenat, že je podhodnocený a mohlo by dojít k prudkému odrazu ceny.

Může tomu tak být, pokud PEPE úspěšně otestuje úroveň podpory 0,00001411 USD (žlutá linie). Rozhodující obrat vzhůru by naznačoval, že nedávný pokles byl pouze dočasný a nesignalizuje posun v dynamice trhu. Z toho vyplývá, že stále pravděpodobně existuje důvěra mezi investory.

Podporuje to také objem obchodů pepe, který nyní činí 1,52 miliardy dolarů za posledních 24 hodin. To naznačuje potenciální příliv velkých hráčů na trh.

Pokud však PEPE výrazně poklesne pod tuto úroveň, mohlo by to znamenat další propad ceny. 200denní klouzavý průměr (modrá linie) směřuje směrem dolů, s 30denním klouzavým průměrem (žlutá linie), který jej následuje poté, co minulý týden došlo ke crossoveru. To naznačuje pokračování sestupného trendu i přes krátkodobý nárůst ceny. Pokud se 30denní klouzavý průměr nezačne pohybovat vzhůru, mohlo by to znamenat, že krátkodobá pozitivní dynamika nestačí k ovlivnění dlouhodobého vzestupného trendu.

I když je PEPE meme coin bez skutečných fundamentů, často se veze na vlnách trhu. Proto nedávná pozice Roaring Kitty ve výši 180 milionů dolarů v akciích GameStop může sloužit jako potenciální katalyzátor pro další zvýšení aktivity meme coinů. Akcie GameStopu prudce vzrostly 3. června po oznámení, přičemž meme coiny také zaznamenaly zvýšený objem.

Navíc, s nadcházejícím spuštěním ethereum ETF v USA, mohou tokeny ERC-20 jako PEPE těžit z nárůstu přílivů do ekosystému ethereum.

Low cap meme coin s potenciálem pro vyšší zisky 

Vzhledem k tomu, že PEPE již dosáhl tržní kapitalizace 6,11 miliardy dolarů, je otázkou, zda jsou skutečně možné další výrazné zisky. Pro obchodníky, kteří hledají rychlejší a podstatnější návratnost, by prozkoumání nových low cap meme coinů s vysokým růstovým potenciálem mohlo být strategickým krokem.

Proto vám představujeme projekt Sealana (SEAL), nejnovější meme coin, který upoutal pozornost fanoušků meme conů a nadšenců do kryptoměn, přičemž někteří spekulují, že má potenciál ke 100násobnému nárůstu.

Sealana v předprodejní kampani získal již více než 3 miliony dolarů, což signalizuje silný zájem investorů a velryb. Tokeny SEAL, které běží na blockchainu solana, lze zakoupit pomocí SOL, ETH nebo BNB za předprodejní cenu 0,022 USD. Toto je exkluzivní šance pro časné investory koupit tokeny za tuto fixní cenu před tím, než se coin dostane na burzy. A je velmi pravděpodobné, že ceny již nikdy nebudou tak nízké.

Sealana je v čele nové vlny meme coinů, které pomáhají síti solana pokořit dominanci etherea jako hlavního blockchainu pro virální meme coiny. Mezi úspěšné předchůdce, kteří se rychle dostaly mezi deset nejlepších meme coinů podle tržní kapitalizace, patří například  dogwifhat (WIF), bonk (BONK), book of meme (BOME) a popcat (POPCAT). Vzhledem k tomu, že Sealana postrádá tradiční fundamenty ovlivňující cenu, efektivně si buduje svou přítomnost prostřednictvím hypu a komunity.

Zajímavé je, že se Sealana vhodně zapojuje do aktuálních politických narativů kolem kryptoměn, což je v současné době obrovské téma v kryptokomunitě před nadcházejícími volbami v USA. Pokud chcete být informováni o nejnovějších aktualizacích, sledujte Sealana na X nebo Telegramu.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *