Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny pepe: Velryba přesunula 1 bilion PEPE na Binance, jaký to bude mít dopad na tento oblíbený meme coin?

Cena pepe po včerejším nárůstu opět spadla o 4 % na 0,00001219 USD v době psaní, zatímco širší kryptoměnový trh se za posledních 24 hodin téměř nepohnul. PEPE je nyní 2 % v plusu za poslední týden, ale za čtrnáct dní klesl o 5 % a za posledních 30 dní o 27 %. Navzdory těmto ztrátám si tento populární meme coin udržuje velmi působivý nárůst o 665 % za poslední rok. A i když velryba převedla během včerejší obchodní seance 1 bilion tokenů PEPE na burzu Binance, stále to vypadá pro nadcházející týdny a měsíce poměrně dobře.

Reklamní článek*

Velryba přesunula 1 bilion PEPE na Binance: Jak to ovlivní predikce ceny pepe?

PEPE vypadá, že by mohl v blízké době mírně klesnout, přičemž za poslední hodinu ztratil přibližně 0,5 %. Jeho indikátory také naznačují, že by mělo dojít k lehkému propadu před dalším růstem. Index relativní síly (RSI, fialová linie) dnes klesl z téměř 80 včera na hodnotu 50.

Jak to ovlivní predikce ceny pepe?

Navzdory tomu se 30denní průměr PEPE (oranžová linie) vyšplhal nad 200denní průměr (modrá linie) teprve před jedním dnem, což naznačuje, že právě vstoupil do růstové fáze. Jedním z povzbudivých faktorů je 24hodinový objem obchodů PEPE, který dosáhl 1 miliardy dolarů, oproti 350 milionům dolarů před několika dny. Část tohoto objemu však může pocházet z prodeje, když velryba včera večer poslala více než 1 bilion PEPE na Binance.

Toto přichází navíc k včerejšímu převodu 700 miliard PEPE (7,8 milionu dolarů) na stejnou burzu, což posiluje podezření, že velryby nyní vstoupily do prodejního režimu, pokud jde o tento meme coin. Z tohoto důvodu může následující den nebo dva přinést negativní cenovou akci, ale celková středně a dlouhodobá trajektorie se zdá být pro PEPE pozitivní.

K tomuto přesvědčení přispívá vývoj na globálních trzích. Obchodníci se již připravují na spuštění prvních ethereum ETF v následujících týdnech. Podzim také pravděpodobně přinese dlouho očekávané snižování sazeb, přičemž Fed a Bank of England by mohly k tomuto kroku přistoupit již v září a potenciálně tak podpořit poptávku. A vzhledem k tomu, že PEPE zůstává oblíbeným prostředkem pro dosažení krátkodobého zisku mezi velrybami, mohla by jeho cena dosáhnout nových historických maxim a do Nového roku překonat 0,00002 USD.

Pepe Unchained: Meme coin s vysokým potenciálem

PEPE stále vypadá dobře a mohl by po zbytek roku dosahovat solidních zisků, ale není to jediný slibný meme coin na trhu. Ve skutečnosti to není ani jediný meme coin s motivem Pepe the Frog s potenciálem na velký růst. Nový projekt Pepe Unchained (PEPU) také vykazuje velmi pozitivní signály. K dnešnímu dni již vybral přes 800 000 dolarů v předprodeji, který začal před méně než týdnem, což je solidní výkon

Pepe Unchained je vzrušující, protože se snaží být více než jen pouhým meme coinem. Běží v proprietární síti druhé vrstvy s názvem Pep Unchained Layer 2, což mu výrazně přidává na užitečnosti. Bude poskytovat okamžité transakce a extrémně nízké poplatky, přičemž jeho efektivita mu také umožňuje nabízet vyšší odměny za staking. Aktuálně mohou investoři získat 2 059% APY.

Jeho škálovatelnost jako druhé vrstvy by mohla přesměrovat provoz z jiných L2 a dokonce i ze samotného Etherea, takové jsou jeho cíle. Další pozitivní zprávou je, že komunita Pepe Unchained rychle roste. Projekt má na svém kanálu Telegram již více než 2 000 odběratelů. To nabízí první náznak, jak velký a populární by mohl být, zejména ve spojení s jeho tokenomikou. Celková nabídka je omezena na 8 miliard PEPU, přičemž 20 % z toho jde na předprodej, 30 % na staking, 20 % na marketing, 10 % na likviditu, 10 % na financování projektu a 10 % na alokaci pro Pepe Unchained Layer 2.

Investoři mohou koupit PEPU pomocí ETH, BNB, USDT nebo fiat měny za 0,0080964 USD, přičemž do přeprodeje se mohou zapojit prostřednictvím oficiálního webu projektu. S ohledem na jeho dosavadní úspěch by mohl po uvedení na burzy výrazně růst a stát se jedním z nejúspěšnějších nových meme coinů tohoto roku.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *