Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Predikce ceny shiba inu: Dceřiná společnost VanEck spouští memecoinový fond – Jak bude reagovat SHIB?

Cena shiba inu (SHIB) v posledních 24 hodinách vzrostla o 2 % a dosáhla 0,00002337 USD. Celý kryptoměnový trh zaznamenal ve stejném období nárůst o 1, 5 %. Tento oblíbený meme coin je za týden v mírném plusu o 0,88 %, avšak za poslední dva týdny zaznamenal pokles o 10 % a za měsíc o téměř 15 %. Zdá se však, že na obzoru jsou dobré zprávy, protože dceřiná společnost VanEck, MarketVector, před dvěma dny spustila memecoinový fond. To by mohlo postupně zvýšit cenu SHIB, obzvláště, když je tento token druhou největší složkou fondu po dogecoinu (DOGE).

Reklamní článek*

Predikce ceny shiba inu: Dceřiná společnost VanEck se sídlem v New Yorku spouští memecoinový fond – Jak bude reagovat SHIB?

Při pohledu na graf níže je zřejmé, že SHIB se nyní nachází v sestupném trendu, ale jeho nedávná historie naznačuje, že brzy by měl přijít odraz. 30denní průměr (oranžová linie) klesl pod 200denní (modrá linie) před pár dny a nyní je velmi nízko, což naznačuje, že trh začíná být přeprodaný.

Predikce ceny shiba inu

Stejně tak index relativní síly tokenu (fialová linie) zůstává od pondělí pod hodnotou 50, což také naznačuje, že je čas na vzestup. Stojí však za zmínku, že úroveň podpory SHIB (zelená linie) v posledních dnech poklesla, což naznačuje, že token je příliš slabý na to, aby zabránil dalším ztrátám v blízké době.

Nicméně negativní výhled by se mohl brzy změnit, když tento týden přišly výše zmíněné zprávy, že MarketVector – dceřiná společnost velké newyorské instituce VanEck – otevřela vlastní memecoionový fond.

Jak ukazuje tweet výše, SHIB tvoří 28,34 % celkového fondu, což je více než PEPE, ale mírně méně než DOGE. Toto spuštění indexu by mohlo znamenat, že v nadcházejících týdnech a měsících uvidíme vyšší objemy SHIB, což by mohlo pomoci jeho ceně růst. Jeho přeprodaný stav v tuto chvíli také naznačuje blížící se zotavení a očekávané snížení úrokových sazeb v pozdějších měsících přinese pozitivitu na celém trhu. 

A co pomáhá SHIB více než jeho rivalům, je to, že má jedny z nejsilnějších fundamentů, vzhledem k jeho nedávným snahám rozšířit svůj ekosystém a užitečnost. Nedávno vývojáři oznámili, že brzy spustí síť zaměřenou na ochranu soukromí, na kterou minulý měsíc získali financování ve výši 12 milionů dolarů. Takže to pro token stále vypadá velmi dobře, přičemž cena Shiba Inu by do konce léta mohla dosáhnout 0,00004 USD.

Nový meme coin s velkým potenciálem

Nový fond VanEck by mohl dříve nebo později odstartovat sezónu meme coinů, SHIB však nebude jediný, který bude těžit z rostoucí poptávky. Na trhu je také široká škála nových meme coinů, z nichž některé mají skutečný potenciál. Na vrcholu seznamu slibných nových tokenů je Dogeverse (DOGEVERSE), multichainová kryptoměna, která během svého probíhajícího předprodeje získala již více než 13 milionů dolarů.

Po spuštění na Ethereum byl DOGEVERSE propojen také s Polygonem, BNB Smart Chainem, Solanou, Avalanche a Base, čímž se stane prvním multichainovým meme coinem s tématem Doge.

To je býčí v tom smyslu, že možnost používat token na více sítích zvýší jeho využití a adopci, přičemž DOGEVERSE by mohl získat podporu na mnoha dApp. Jednou z dalších výhod oproti původnímu dogecoinu je, že má fixní zásobu 120 milionů tokenů, což by mohlo časem vést k deflaci. Omezením nabídky pravděpodobně vzroste cena DOGEVERSE více, než by jinak bylo možné, čemuž by mohla pomoci také možnost stakingu.

Teoreticky by existence tokenu na více řetězcích mohla přilákat více držitelů, než je obvyklé, což by ještě více zvýšilo šance Dogeverse, stát se elitou mezi meme coiny. Investoři se mohou zúčastnit jeho prodeje návštěvou oficiálních stránek projektu, kde 1 DOGEVERSE stojí 0,00031 USD. To je jeho konečná cena, a lze předpokládat, že jakmile bude zalistován na burzy v příštích týdnech, může jeho cena výrazně stoupnout.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *