Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Předpověď ceny bitcoinu: Nakupují velryby? Objem 20 miliard dolarů naznačuje růst ke konci roku

Cena bitcoinu se drží kolem 61 000 USD, přičemž poslední pokles v mnohých vyvolává obavy, ale také přináší příležitosti. Zatímco nejnovější údaje ukazují pokles o 2,5 % za posledních 24 hodin, ohromující objem obchodů ve výši 20 miliard dolarů za stejné období poukazuje na významnou aktivitu. Velryby, držitelé velkých objemů bitcoinu, jsou údajně ve fázi akumulace, což by mohlo signalizovat důvěru v růst ke konci roku. To, spolu s odolností bitcoinu v rámci vzestupného kanálu, vytváří zajímavý obrázek pro předpověď ceny bitcoinu.

*Reklamní článek

Jak se trh potýká se smíšenými ekonomickými signály z USA, vyvstává otázka: překoná cena bitcoinu medvědí trendy a vzroste v následujících měsících? V dnešní analýze se zaměříme na technické indikátory a tržní sentiment kolem potenciální trajektorie bitcoinu, s cílem osvětlit tuto důležitou otázku.

Předpověď ceny bitcoinu

Bitcoin se aktuálně obchoduje za 60 985 USD, což představuje pokles o téměř 2,5 % za posledních 24 hodin. Navzdory menšímu poklesu zůstává jeho tržní kapitalizace silná na 1,2 miliardách USD.

Kryptoměna nachází podporu v rámci vzestupného kanálu, přičemž klíčová úroveň je na 61 700 USD. Pokud bitcoin uzavře den pod touto úrovní, mohlo by to vyvolat další pokles, což by jej mohlo bitcoin nasměrovat k dalším úrovním podpory na 60 700 USD a 60 000 USD. Nicméně 50denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) na úrovni 62 210 USD aktuálně působí jako rezistence, což naznačuje, že jakýkoli vzestupný pohyb by mohl být v krátkodobém horizontu omezen.

Předpověď ceny bitcoinu

Index relativní síly (RSI) je v době psaní na hodnotě 48, což naznačuje neutrální tržní sentiment. V tuto chvíli nejsou přítomny ani překoupené, ani přeprodané podmínky. Celkový technický výhled pro bitcoin naznačuje rozhodující moment. Úroveň 61 700 USD je klíčová, protože průlom pod tuto úroveň by mohl posílit medvědí trend. Investoři by tedy měli pečlivě sledovat cenovou akci kolem tohoto bodu. Potenciální obchodní strategie by mohla zahrnovat

nákup nad 61 700 USD s cílem dosáhnout úrovní odporu 62 700 USD a 64 000 USD, nebo prodej pod úrovní 61 700 USD s cílem dosáhnout podpory na úrovních 60 700 USD a 60 000 USD.

99Bitcoins zaujal kryptokomunitu svým konceptem Learn to Earn

Další fáze předprodejní kampaně zavedené platformy 99Bitcoins se blíží ke svému konci. V tuto chvíli mají zájemci šanci zajistit si tokeny 99BTC za 0,00112 USD, než se cena v dalším kole zvýší, k čemuž dojde již za šest dní. K dnešnímu dni projekt získal více než 2,3 miliony USD.

99Bitcoins nabízí příležitost investovat do budoucnosti vzdělávání o kryptoměnách, kterou chce formovat svým systémem Learn to Earn. To znamená, že uživatelé platformy budou moci získávat odměny, zatímco se učí.

Výhody včasné investice:

  • Okamžitý přístup ke stakingu: Můžete okamžitě získávat odměny prostřednictvím stakingu 99BTC s ročním procentním výnosem (APY) 717 %.
  • Prémiový obsah a výhody: Držitelé tokenů si budou moci užít exkluzivní výhody v rámci komunity 99Bitcoins i vlastní platformy.
  • Zapojte se do revoluce kryptoměnového vzdělávání: Můžete se stát součástí transformace ve vzdělávání o kryptoměnách a blockchainu.

Pokud vás koncept projektu oslovil, můžete investovat do 99Bitcoins za aktuální cenu a ihned si užívat výhod platformy na oficiálním webu. Než se však rozhodnete, zda investovat, přečtěte si whitepaper projektu, kde naleznete podrobné informace o budoucích plánech 99Bitcoins. Chcete-li mít přehled o důležitých aktualizacích a novinkách, stačí se přidat do komunity 99Bitcoins na Twitteru, Telegramu a Discordu.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *