Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Předpověď ceny dogecoinu: Velcí držitelé převádějí DOGE na burzu Robinhood, která obdržela oznámení Wells – chystají se prodat?

Cena dogecoinu (DOGE) klesla za posledních 24 hodin o 4 % na 0,1509 USD, zatímco celý kryptoměnový trh dnes ztrácí 2 %. Tento velmi populární meme coin je za poslední týden stále v plusu o 15 %, ale za měsíc klesl o 24,3 %. K poslednímu poklesu došlo mimo jiné poté, co velryba poslala 60 milionů dolarů v DOGE na obchodní platformu Robinhood, která před dvěma dny obdržela od SEC upozornění na možné právní kroky ve formě oznámení Wells. To by mohlo znamenat, že cena DOGE by mohla v následujících dnech ještě klesnout, přestože její střednědobé a dlouhodobé vyhlídky zůstávají dobré.

*Reklamní článek

Předpověď ceny dogecoinu: Velcí držitelé převádějí DOGE na burzu Robinhood, která obdržela oznámení Wells – chystají se prodat?

Graf DOGE stále vypadá slibně, i když v poslední době cena trochu zakolísala. Nejvýraznější je, že jeho 30denní průměr (oranžová linie) stále zůstává nad 200denním (modrá linie) a po mírném poklesu opět začíná stoupat, což naznačuje možný růst v následujících dnech.

Předpověď ceny dogecoinu

Navíc Index relativní síly DOGE (fialová linie) se dnes vrátil na hodnotu 50 po včerejším poklesu pod 40. To naznačuje možné zotavení a vzhledem k tomu, že úroveň podpory (zelená linie) od konce minulého týdne zdravě roste, brzký odraz je velmi pravděpodobný.

Nicméně poměrně znepokojující zpráva pro obchodníky je, že velryba poslala více než 60 milionů dolarů v DOGE na platformu Robinhood. Lze tedy předpokládat, že dojde k jejich prodeji.

Je to velké množství DOGE, ale je možné, že jejich majitel je již prodal, protože cena dogecoinu několik hodin po vkladu klesla na 0,1456 USD. Takže to nejhorší může být již za námi a DOGE se nyní může začít zotavovat. A když se na to podíváme ze širšího úhlu, dogecoin by brzy měl začít růst už jen vzhledem k tomu, že za poslední měsíc klesl o 24,2 %.

Pravděpodobně se zotaví společně s širším trhem, který stále doufá ve změnu měnové politiky Federálního rezervního systému, od nějž se očekává během tohoto roku snížení úrokových sazeb.

Co se týče DOGE, jeho naděje na opravdu velký růst závisí na tom, zda společnost X zavede digitální platby, což prohlásila, že letos učiní. Pokud tyto platby budou zahrnovat kryptoměny (a samozřejmě DOGE), cena dogecoinu by mohla prudce vzrůst. V případě tohoto scénáře, může dosáhnout do konce roku ceny 0,5 USD.

Nový altcoin s potenciálem k masivnímu růstu

Zatímco DOGE pravděpodobně zůstane velmi populární i v dohledné budoucnosti, není jediným slibným altecoinem na trhu. V posledních týdnech se objevily různé předprodejní tokeny, přičemž ty nejlepší z nich mají potenciál k velkému růstu po jejich uvedení na trh. Jedním příkladem s silnými fundamenty je WienerAI (WAI), nová kryptoměna běžící na Ethereu, která slouží jako nativní token pro stejnojmenného AI trading bota.

Předprodej WAI byl spuštěn před několika dny, přesto projekt získal již více než 1 milion dolarů. To svědčí o tom, že WienerAI není jen další vtipně navržený a propagovaný meme coin, ale nabízí svým držitelům skutečnou užitečnost.

Kromě funkce trading bota bude WienerAI sloužit také jako generativní AI, která bude odpovídat na otázky týkající se investic, přičemž uživatelé si budou moci vyžádat tipy na slibné kryptoměny. Navíc bude zahrnovat funkci atomic swap, což znamená, že uživatelé budou moci rychle nakupovat jakékoli doporučené nové tokeny.

Další zajímavým oznámením týmu je, že WienerAI bude zahrnovat ochranu před MEV, což umožní obchodníkům dokončit převody před jakýmikoli možnými front runnery. To z platformy činí nástroj, který by mohl být pro obchodníky velmi užitečný, a token WAI by tak mohl zaznamenat silnou poptávku. Držitelé mohou také stakovat token pro pasivní příjem, přičemž maximální nabídka činí 69 miliard WA, z čehož jde 20 % na odměny pro stakery. Aktuálně platforma nabízí roční procentní výnos (APY) 757 %.

Investoři se mohou připojit k předprodeji tokenu na oficiálních stránkách WienerAI, kde WAI aktuálně stojí 0,000704 USD. Tato cena vzroste za méně než 24 hodin, přičemž by mohla výrazně stoupnout, až token bude uveden na trh.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *