Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Předpověď ceny pepe: PEPE klesl o 8 % poté, co velryba prodala 10 miliard tokenů a vyvolala výprodej

Pepe během včerejší obchodní seance klesl o 8 % na 0,00001058 USD poté, co velryba prodala 10 miliard PEPE, což vyvolalo výprodej. Dnes ráno své ztráty ještě prohloubil a jeho aktuální cena činí 0,00000954 USD. Tento oblíbený meme coin je nyní v mínusu 22 % za poslední týden a 33,4 % za měsíc, ale stále si udržuje velký zisk 444,3 % za poslední rok. Jeho ztráty v posledních několika týdnech mohou být zklamáním, ale staví coin do silné pozice pro další odraz. A vzhledem k tomu, že stejná velryba stále drží 1,99 bilionu PEPE, stále existuje očekávání, že v blízké budoucnosti dojde k dalším ziskům.

Reklamní článek*

Předpověď ceny PEPE

Meme coinu PEPE byla uštědřena velká rána, ale na druhou stranu se dostal do přeprodané pozice, což obvykle naznačuje blížící se odraz. To je zvláště patrné u jeho indexu relativní síly (RSI), který dnes klesl pod 25, jak se držitelé snaží prodat.

Předpověď ceny PEPE

Také stojí za zmínku 30denní klouzavý průměr, který dále klesá pod 200denní průměr, zpět do bodu, kdy se opravdu potřebuje vrátit nahoru. Pokud tedy nedojde k dalšímu poklesu, může se cena PEPE rychle odrazit.

Samozřejmě, jak bylo uvedeno výše, velryby se zdají být více nakloněny k prodeji PEPE než k nákupu, přičemž prodej 10 miliard PEPE dlouhodobým držitelem dimethyltryptamine.eth může být špatným znamením. Na druhou stranu, stejná velryba stále vlastní přibližně 21,9 milionů dolarů v tomto meme coinu. A pravděpodobně to neprodá všechno najednou, protože by poškodila cenu tokenu a tím i své potenciální zisky.

Pozitivní je také to, že PEPE v poslední době dosáhl vyšších hodnot než mnoho jiných altcoinů a memecoinů, když 27. května dosáhl nového ATH 0,00001717 USD. Proto má dobrou střednědobou a dlouhodobou dynamiku, potenciálně dostatečnou pro silný odraz v následujících dnech. Může také získat podporu spolu se zbytkem trhu, jakmile budou v USA spuštěny první spotové ethereum ETF. Reálným cílem pro něj je 0,000012 USD v následujících týdnech a poté 0,000015 USD do konce srpna.

Nové alternativy s vysokým potenciálem

Vzhledem k tomu, že PEPE prochází slabším obdobím, může mít smysl pro některé obchodníky prozkoumat jiné možnosti. Touto strategií si kladou za cíl nejen vyhnout se potenciálním ztrátám, ale také využít potenciálu novějších altcoinů, které vykazují známky významného růstu v blízké budoucnosti. Skvělým příkladem je nový projekt Pepe Unchained (PEPU), který ve svém probíhajícím předprodeji získal k dnešnímu dni působivých 2,2 milionů dolarů.

Pepe Unchained vzbuzuje zájem investorů svými silnými fundamenty, přičemž díky jeho vlastnímu blockchainu Pepe Unchained Layer 2 nabídne okamžité transakce a extrémně nízké poplatky. Tím se stane konkurentem stávajících L2 sítí běžících na Ethereu, jako Base, Optimism a Polygon.

Díky silnější škálovatelnosti a efektivitě bude také schopen nabídnout držitelům vyšší stakingové odměny. Aktuálně mohou uživatelé stakovat PEPU s ročním procentním výnosem (APY) 856 %. To poskytuje investorům větší motivaci k dlouhodobému držení, přičemž token má omezenou nabídku 8 miliard PEPU. Z toho si tým vyhradil 30 % na staking, 20 % pro předprodej, 20 % na marketing, 10 % na likviditu, 10 % na další vývoj projektu a 10 % na alokaci pro Pepe Unchained Layer 2.

Pozitivním znakem je také rostoucí komunita tohoto meme coinu, přičemž jeho účet na X nyní má téměř 5 000 sledujících a Telegram kanál se může pochlubit 2 600 odběrateli. To je demonstrací jeho potenciální popularity, což je klíčové, pokud má mít dlouhodobou budoucnost.

Investoři se mohou připojit k předprodeji na oficiálních webových stránkách projektu, kde mohou koupit PEPU pomocí ETH, BNB, USDT nebo fiat měny. Vzhledem k tomu, jak populární dosud předprodej byl, může token po uvedení na trh v následujících týdnech zaznamenat prudký růst.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *