Tiskové zprávy

Předpověď ceny shiba inu: Analytici zpozorovali formaci býčí vlajky – bude následovat nárůst SHIB?

Sdílej

Cena shiba inu (SHIB) v posledních 24 hodinách vzrostla o 5,5 % a dosáhla 0,00002525 USD. Také kryptoměnový trh získal 5,5 %, přičemž celková tržní kapitalizace činí 2,38 bilionu USD. SHIB za posledních 7 dní vzrostl o 11,95 % a za poslední měsíc je v plusu o 17 %. Co se týče meziroční výkonnosti, meme coin zaznamenal v tomto období nárůst o 169 %. 

*Reklamní článek

Poslední nárůst přichází ve chvíli, kdy se na cenovém grafu SHIB tvoří vzor býčí vlajky, což znamená, že se úrovně odporu a podpory sbíhají. To by mohlo signalizovat, že je tento oblíbený token velmi blízko velkého nárůstu, přičemž velmi důležitým faktorem je návrat známého obchodníka s meme coiny Keitha Gilla.

Předpověď ceny shiba inu: Analytici zpozorovali formaci býčí vlajky – bude následovat nárůst SHIB?

Po volatilním výkonu v průběhu posledních dnů SHIB opět vzrostl a jeho indikátory vypadají velmi silně. Index relativní síly tokenu (fialová linie) dosáhl dnes ráno hodnoty 70, a přestože došlo k mírnému poklesu, ustálil se kolem 65, což naznačuje pokračující dynamiku a zájem ze strany kupujících.

Velmi slibná je také skutečnost, že 30denní průměr SHIB (oranžová linie) začal znovu růst poté, co nedávno překonal 200denní průměr (modrá linie). Tento pohyb je často znakem nadcházejícího průlomu a vzhledem k tomu, že SHIB v posledních dvou dnech výrazně vzrostl, byl tento průlom pravděpodobně nedávno zahájen.

Také úrovně odporu (červená linie) a podpory (zelená linie) signalizují tuto možnost, přičemž někteří analytici na sociálních sítích naznačují, že SHIB je blízko něčeho zvláštního.

Slibné pohyby SHIB přicházejí také v době, kdy se trh s meme coiny zahřívá, přičemž PEPE byl s více než 30% nárůstem v posledních sedmi dnech velkým vítězem. Dalším důvodem, proč se zvýšil zájem o meme coiny, je návrat Keitha Gilla, známějšího jako „Roaring Kitty“,  kterému se z velké části připisuje prudký nárůst akcií GameStop na konci roku 2020. Gillův návrat po tříleté absenci vyvolal očekávání, že v nadcházejících týdnech přijde sezóna meme coinů, přičemž obchodníci v očekávání nárůstu do těchto kryptoměn masivně investují.

SHIB nadále patří mezi nejsilnější meme coiny na trhu díky svým fundamentům. Vývojáři nedávno odhalili nadcházející síť třetí vrstvy zaměřenou na soukromí, zatímco síť druhé vrstvy Shibarium nyní zpracovala přes 400 milionů transakcí. Na základě zmíněných faktorů by cena Shiba Inu mohla v následujících měsících dosáhnout 0,000030 USD.

Nový meme coin se silnými fundamenty

Zatímco SHIB může je pravděpodobně jednou z „nejbezpečnějších“ investic v kategorii meme coinů, rozhodně není jediným tokenem s potenciálem k velkým ziskům v nadcházejících týdnech. Ve skutečnosti mohou mít nové tokeny lepší pozici pro překonání trhu, přičemž několik nových meme coinů momentálně úspěšně pořádá předprodejní kampaně. Jedním z nejzajímavějších nových projektů je WienerAI (WAI), nový AI meme coin, který ve svém předprodeji získala již více než 1,9 milionů dolarů. 

WAI je nativní token inovativního trading bota, který ke svému fungování využívá umělou inteligenci, aby pomohl investorům obchodovat ziskověji. Svou nabídku doplní o AI chatbota, který bude odpovídat na dotazy týkající se obchodování a nabídne doporučení na potenciálně ziskové obchody, aby uživatelé mohli být o krok napřed před trhem. Kromě toho nabídne funkci atomic swap, takže uživatelé budou moci přímo obchodovat jakékoli doporučené coiny prostřednictvím platformy bez poplatků. Navíc poskytne ochranu proti front-running botům a obchodníkům, což umožní investorům provádět obchody nejen rychle, ale hlavně efektivně.

WienerAI tedy vyvíjí platformu s řadou užitečných funkcí, ale zde to nekončí. Dalším pozitivem je skutečnost, že držitelé mohou token stakovat a generovat pasivní příjem, což bude motivovat k dlouhodobému držení. Mechanismus stakingu je již v provozu a prvním investorům nabízí roční procentní návratnost (APY) 507 %.

Vzhledem k tomu, že úspěch meme coinů závisí výhradně na hypo a FOMO, skutečnost, že WienerAI má silné fundamenty, jej staví do skvělé pozice. Investoři se mohou zapojit do předprodeje tokenů WAI na oficiálním webu projektu, kde jsou k dispozici za 0,000707 USD. Předprodejní kampaň skončí, jakmile se prodá 30 % celkové nabídky 69 miliard WAI, přičemž token bude následně zalistován na burzách a možná i raketově vzroste.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE
Leave a Comment

Nejnovější články

Saylorova MicroStrategy plánuje prodej cenných papírů za 500 milionů dolarů za účelem nákupu dalších bitcoinů

MicroStrategy plánuje prodej cenných papírů v hodnotě 500 milionů dolarů na financování dalšího navýšení svých…

14. 6. 2024

Kdyby kryptotrh pochopil posun ve Washingtonu, bude už na novém ATH: Generální ředitel Bitwise Matt Hougan

Zatímco Bitwise zveřejnila zprávu o transakčních úsporách v rámci etherového ekosytému, které jsou 10násobné oproti…

14. 6. 2024

Dobrý konec špatného osudu Luny? Spíš ne! Investoři si ponechají ztráty, SEC 4,47 miliardy USD a komunita projekt

Po pádu ekosystému Terra (LUNA) přispěchala americká SEC, vysoudila 4,5 miliardy dolarů a ukončila tak…

14. 6. 2024

Americké společnosti na těžbu Bitcoinu (BTC) rostou o 10 % poté, co Trump slíbil, že podpoří těžařský segment

Akcie těžařů bitcoinů (BTC) ve středu prudce stouply poté, co prezidentský kandidát Spojených států Donald…

13. 6. 2024

Predikce ceny bitcoinu po oznámení údajů o inflaci v USA. Je výhled pro cenu BTC býčí nebo medvědí?

Bitcoin (BTC) se aktuálně obchoduje za 67 715 USD. Jeho cena klesla ze včerejšího maxima…

13. 6. 2024

Více než 200 milionů dolarů za den odteklo z kryptoburzy OKX po zprávách o bezpečnostních incidentech

Globální kryptoměnová burza OKX se dostává do problémů. V důsledku zpráv o narušení bezpečnosti uživatelé…

13. 6. 2024
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz

This website uses cookies.

Read More