Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Předpověď ceny XRP: Objem obchodů vzrostl na 2 miliardy dolarů – dosáhne cena XRP 1 dolar?

Cena XRP zaznamenala pokles o 1,4 % na 0,492 USD, a to i přes nárůst širšího kryptoměnového trhu o téměř 1 % za posledních 24 hodin. XRP je tak o 2,85 % v plusu za poslední týden, což je v kontrastu s mnoha dalšími hlavními tokeny, ačkoliv altcoin ztratil 4,5 % za poslední měsíc a meziročně nezaznamenal téměř žádný přírůstek – 1,5 %. Tento nárůst je zanedbatelný ve srovnání s drtivou většinou dalších top 100 kryptoměn, kdy například bitcoin a ethereum vzrostly o 147 % a 100 %.

*Reklamní článek

Avšak XRP zaostává především kvůli tomu, že obchodníci stále čekají na konečné rozhodnutí v dlouhotrvajícím sporu mezi Ripple Labs a SEC, a po tomto vyrovnání, které je očekáváno brzy, by mohla cena XRP výrazně vzrůst.

Objem obchodů vzrostl na 2 miliardy dolarů – dosáhne cena XRP 1 dolar? 

Na rozdíl od mnoha jiných kryptoměn se dynamika XRP v posledních dnech zvýšila, přičemž jeho indikátory signalizují začátek vzestupného trendu. Jeho 30denní klouzavý průměr (oranžová linie) včera překročil 200denní (modrá linie), čímž vytvořil „zlatý kříž“, který často naznačuje průlom.

Cenová predikce XRP

Index relativní síly XRP (RSI – fialová linie) také nedávno začala růst, přičemž stoupl ze včerejších 30 na více než 50 v době psaní tohoto článku. Je také velmi důležité poznamenat, že objem obchodů vzrostl z 550 milionů USD včera na 2,2 miliardy USD dnes. To je velký nárůst, přičemž velcí hráči (velryby) znovu začínají akumulovat XRP po období poklesu v posledních několika týdnech.

Důvodem, proč začali nakupovat XRP, je rostoucí přesvědčení, že konečné rozhodnutí v soudním sporu SEC vs. Ripple by mohlo být na spadnutí. Hlavní právní poradce Ripple, Stuart Alderoty, včera na X uvedl, že SEC upustila od svého cíle vymáhat pokutu ve výši 2 miliardy USD od společnosti Ripple Labs.

Toto tvrzení, ačkoliv není zcela pravdivé, je založeno na nedávném podání SEC, ve kterém uvádí, že pokud by použila stejná kritéria jako v nedávném soudním řízení s Terraform Labs, usilovala by o pokutu ve výši přibližně 103 milionů USD. Nicméně SEC také dodává, že „tak nízká pokuta by nesplnila účely zákonů o občanských pokutách“. Proto je nepravděpodobné, že by regulátor opustil své úsilí usilovat o vyšší pokutu

, ačkoliv někteří obchodníci to mohou chápat jinak.

Bez ohledu na to byl trh s XRP tak dlouho přeprodáván, že jakékoli konečné rozhodnutí by pravděpodobně vedlo k prudkému nárůstu ceny. Mohl by tak dosáhnout 1 USD v následujících týdnech nebo měsících poté, zvláště pokud se širší trh zvedne.

Nové meme coiny by mohly přinést vyšší zisky 

Protože je možné, že budeme čekat ještě nějakou chvíli, někteří obchodníci mohou zaměřit svou pozornost na novější altcoiny, které by mohly přinést vyšší zisky. Kromě těch zavedených, jsou v současné době středem pozornosti meme coiny, přičemž některé z nich aktuálně pořádají předprodejní kampaně. Jedním z nejzajímavějších projektů je WienerAI (WAI), který ve svém probíhajícím předprodeji získal již více než 6 milionů USD.

Toto je velmi pozruhodná částka na předprodej trvající jen několik týdnů. Důvod, proč WienerAI dokázal tak rychle získat tolik je, že kromě své přitažlivosti coby meme coin nabízí také solidní koncept.

Jak název napovídá, spustí generativního AI chatbota, na kterého se obchodníci budou moci obracet s investičními otázkami, také jim pomůže identifikovat slibné coiny a načasovat své obchody. K těm budou moci použít trading bota nebo atomic swap, takže uživatelé mohou rychle využít jakýchkoliv doporučení, která  od bota obdrží. Další zajímavou funkcí bude ochrana před front running boty. To zajistí WAI solidní užitečnost.

Jeho přitažlivost je také zvýšena možností stakingu tokenu, takže v kombinaci s jeho užitečností a maximální nabídkou 69 miliard WAI, by tato funkce měla vést k postupnému snížení nabídky v oběhu a časem způsobit deflaci.

Předrodej WAI skončí v příštích několika týdnech, ale investoři se mohou stále zapojit na oficiálních stránkách WienerAI. WAI je k dispozici za cenu 0,00072 USD, ale již za šest dní dojde k jejímu zvýšení.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *