Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Středeční Přehled Posledních NEWS (#SPPN4)

Vítejte opět na Hodlerovi, při čtení středečního přehledu posledních NEWS (SPPN). Dnes tu máme další souhrn novinek a zpráv. Co přinesla první půle 30. týdnu roku 2019?

Co to je?

NEWS jsou zajímavé aktuality a novinky zahuštěné do podoby krátkých článků. Účelem je nabídnout vám příjemný zážitek na našem webu. Můžete během několika minut denně sledovat aktuální dění v kryptosvětě. Nemusíte se prokousávat dlouhými odstavci omáčky a názorů redaktorů a vše podstatné si přečtete během chvilky.

Můžete využít web odběr kliknutím na zvoneček a mít o každé novince ihned info. Dále jsme zařadili SPPN. Středeční, resp. sobotní, přehled posledních NEWS vychází i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu odběr zapínat nechtějí, nebo si prostě rádi přečtou souhrn aktualit posledních dní.

SPPN

V Indii začínají pracovat na odstranění zmatků a nejistoty panující kolek kryptoměn v zemi. Na vině je pravděpodobně tamní centrální banka, která začala nařizovat finančním institucím, aby podnikům zapojeným do kryptoprůmyslu (jako kryptoburzy) neposkytovaly služby a uzavřely jim bankovní účty.

Politici si někdy nedají pozor a dopustí se nějaké nepředloženosti. Takovou botu udělal americký ministr financí, když prohlásil něco ve smyslu, že dolar se nepoužívá na nelegální aktivity. Na to mu jako odpověď přistál výzkum společnosti Messari. Čísla hovoří víc než jasně – nikoli Bitcoin, ale USD je králem praní špinavých peněz.

V kryptosvětě se objevily fake news. A to v případě Samsung coinu, který však nepodala k registraci na jihokorejském úřadě společnost Samsung, ale nějaký podvodník. Další nepřesnosti se týkaly již takřka legendami opředeného obědu Justina Suna s Warrenem Buffettem. Šéf Tronu zřejmě není uvězněn v Číně, ale má zdravotní problémy. Oběd se proto odkládá.

Velmi očekávaná novinka je pak platforma Bakkt, která již vstoupila do fáze uživatelského testování a brzy bude spuštěna. A u burz zůstaneme, Coinbase zaznamenala rekordní množství uživatelů. Jedna z největších a nejznámějších kryptoměnových směnáren a burz má již přes 30 tisíc klientů.

San Marino bude odměňovat své občany za ekologické chování vlastními tokeny. Ty budou založené na platformě VeChainu, se kterým stát uzavřel partnerství. A další zajímavou novinkou je pak plánovaná hardwarová kryptopeněženka v autech Mercedes Benz.

Dnes odpoledne se Bitcoin pohyboval pod silnou psychologickou úrovní 10 000 dolarů. Také jeho dominance mírně klesla. Nedávno diskutovaná predikce společnosti a kryptofondu Pantera je však velmi bullish. Domnívají se, že by Bitcoin mohl ještě letos překročit 40 tisíc dolarů a za pár let vystoupat až nad 300 tisíc…

Linky na jednotlivé články (NEWS:)

Zmatky Ohledně Zákazu Kryptoměn v Indii Způsobila Místní Centrální Banka

Falešný Samsung Coin | Někdo se Pokusil Zneužít Obchodní Jméno Společnosti

Výzkum Messari: Ne Bitcoin, Ale Americký Dolar je Králem Praní Špinavých Peněz

Bakkt | Začalo Uživatelské Testování Dlouho Očekávané Platformy

Coinbase Zaznamenala Nový Rekord – 30 milionů uživatelů Kryptoplatformy

VeChain Uzavírá “Ekologické” Partnerství s Republikou San Marino

Justin Sun Odložil Oběd s Warrenem Buffettem – Není ve Vězení!

Mercedes Chystá Kryptoměnovou Peněženku pro Auta

CEO Fondu Pantera: Bitcoin Pravděpodobně Letos Dosáhne 42 000 $ a Časem 356 000 $

 

-Kytka (fb stránka; decentralizované platformy: Steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Zapni si zvoneček, sleduj nás na Facebooku, Instagramu a přidej se do naší free HODL skupiny. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *