Trevon James – bývalý propagátor BitConnect a jedna šílená predikce navíc!

bitconnect

Bývalý propagátor proslulého ponzi schématu BitConnect měl velmi šílenou cenovou predikci pro Bitcoin. Jelikož šlo o sázku, přidal si i úkol a jelikož to nevyšlo, jistě musel litovat. Trevon James si to za celý scam, při kterém mnoho lidí přišlo o hodně peněz, slízne ještě jendou. A nebude to příjemná hostina!

Šílená predikce bývalého propagátora BitConnect

Jestli se někdo dá nazvat smolařem, jistě to musí být Trevon James. Nejen, že se youtuber nechal zlákat k propagaci dnes již proslulého podvodu BitConnect.

  • Pokud náhodou nevíte, jedná se asi o nejslavnější ponzi schéma kryptosvěta, které nabízelo vysoké zisky a skončilo pádem ceny z maxima téměř 500 USD pod 1 dolar za jeden BCC. BitConnect definitvně skončil 17. ledna 2018.

Nejen to, že se Trevon účastnil neslavné propagace, on navíc vše okořenil jednou velmi odvážnou sázkou.

Advertisement

Trevon James to okořenil! 😀

Již v roce 2018 uvedl, že Bitcoin bude 1. ledna 2020 stát pouhých 10 USD. A pro případ, že by tomu tak nakonec z nějakého důvodu nebylo, vymyslel si také úkol. Asi byl zrovna na procházce se svým psem, když ho přepadl tento nápad, protože nápad je to skutečně neobvyklý, a to i pro otrlého pejskaře.

V každém případě, youtuber se rozhodl, že by v případě neúspěchu mohl sníst exkrementy svého vlastního psa na internetu.

BitConnect mu tedy sám o sobě asi nepřipadal jako dostatečný trest, nebo možná věřil, že mu jeho predikce vyjde. Bitcoin však opět dokázal, že, narozdíl od různých podvodů a blbinek slibujících garantované rychlé zhodnocení o 10 % za měsíc, má skutečně smysl a hodnotu.

Závěr

Nejšílenější sázka roku 2019 poznala svůj výsledek 1. ledna 2020, kdy byla cena BTC velmi vzdálená od predikovaných 10 $. James již také naznačil, že je „mužem mého slova“ a že bude streamovat živé video z nepříjemné hostiny. No, nemusíme být u všeho, že? 🙂

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Nejhorší bitcoinové predikce roku 2019

Zdroj:

https://cryptopotato.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.