Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Video | Kryptozprávy – cenu bitcoinu neovládá žádný virus!

Druhé video vzniklé díky spolupráci mezi Kryptohodlerem a Bitcoin skupinou. Kryptozprávy najdete na youtube i na našem vebu, kde si je můžete pustit buď v tomto článku, nebo jako podcast. Přehrávač je umístěn na PC verzi Kryptohodlera vpravo nahoře a je tam připraveno k poslechu vždy nejnovější video (aktuálně vychází jednou týdně).

odběr, kryptozprávy

2. video na ytb kanálu Kryptozprávy

Zdravím všechny Hodlery, tradery a kryptonadšence. V dnešním videu z našeho youtube kanálu Kryptozprávy se podíváme na několik klíčových zpráv, které otřásly světem kryptoměn. Kromě kryptosvěta se jedním okem podíváme i do světové ekonomiky a na závěr si dáme analýzu BTC.

Poslední dobou se opět velmi často začíná hovořit o možném vlivu ekonomických vlivů, ale hlavně i koronavirusu na Bitcoin. Ve videu si řekneme, proč je to dle mého názoru nesmysl a proč věřím, že tyto fundamentální události nemají žádný vliv na Bitcoin. Na závěr jsem pro Vás nachystal analýzu na BTC

, kde sleduji aktuální bullish scénář.

Pokud vás zajímá obchodování na burze, můžete se přidat do telegramové skupiny, kde každý den přidávám pravidelné updaty na kryptotrhy.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále

KuCoin – Kompletní recenze: burza, KCS, poplatky… Stojí za to se registrovat?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *