Video | Kryptozprávy – Vítejte na úvodním videu! Představení kanálu a přehled krypto novinek

kryptozprávy, aplikace Strike, kryptoplatby, vítejte, video

Zdravím všechny hodlery, tradery a kryptonadšence… Dnešním dnem odstartujeme vůbec první sérii videí na našem společném youtube kanálu, který jsme vytvořili společně ve spolupráci mezi Kryptohodlerem a Bitcoin skupinou. Vítejte na úvodním videu!

Vítejte! Jsou tu Kryptozprávy

Na úvod bych se vám rád představil. Jmenuji se Ľuboš a jsem zakladatel Bitcoin Skupiny. Kromě analýz a přehledu trhu pravidelně natáčím i videa ze své Live Trading Room. Od dneska se tedy můžete připravit na pravidelnou nálož víkendových videí na našem novém kanálu Kryptozprávy.

Postupně budeme dále rozšiřovat obsah videí a přidávat i různé série. V dnešním videu se podíváme na aktuální přehled trhu. Připravil jsem pro vás i analýzu na Bitcoin. Obsahem videa je i několik důležitých novinek, které se udály za poslední dny v krypto světě. Budeme určitě rádi, pokud nám na náš nový kanál dáte odběr.

Ale teď už se nerušeně usaďte a vychutnejte si video, nebo si zároveň můžete něco dělat a pustit si ho jako krátký podcast. Vítejte u kryptozpráv! 🙂

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále

44 # | Rozvoj digitálních měn centrálních bank pokračuje! A další novinky: SPPN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.