Binance a Ingenico spouští nový pilotní program pro kryptoměnové platby v obchodech ve Francii

Binance spouští pilotní kryptoplatební program v rámci partnerství s Ingenico ve Francii, která se stává první evropskou zemí, kde je nové řešení dostupné

 

Růst další bull run je nezvratný osud! Mark Yusko z Morgan Creek předpovídá budoucnost kryptotrhu

 

Kryptoplatby ve Francii

Podle oznámení z 22. února vzniká nový pilotní program spuštěný kryptoburzou Binance a společností Ingenico poskytující kreditní karty. Nové partnerství mezi Binance a Ingenico umožní kryptoplatby v obchodech ve Francii prostřednictvím Binance Pay.

Obchodníci budou moci přijímat více než 50 kryptoměn. Řešení krypto – fiat pak bude k dispozici v pilotním provozu ve 2. čtvrtletí roku 2023.

Pilotní projekt začně ve Francii se dvěma obchodníky. Těmi jsou Le Carlie a Miss Opéra, působící v pohostinství a maloobchodu.

Další evropské země, kde je Binance schváleným kryptooperátorem, mají následovat. Novinka tak má postupně dorazit také pro zákazníky v Itálii, Litvě, Španělsku, Kypru, Polsku či Švédsku.

Zařízení v obchodě obvykle vyžadují určitou formu integrace, aby mohly začít využívat kryptoměny. Nové řešení však tvrdí, že jde o zařízení „vše v jednom,“ které obchodníkům a spotřebitelům usnadňuje registraci.

Advertisement

Binance se v posledním roce zaměřila na různá platební řešení po celém světě. Evropským pilotem navázala na partnerství s Mastercard. To přineslo uvedení předplacené krypto karty v Brazílii, zatímco v Argentině již kryptoburza stejný projekt dokončila srpnu 2022.

Další společnosti se také snaží překlenout propast mezi platebními systémy Web2 a Web3. Například Bit2Me, která oznámila partnerství s Mastercard na uvedení debetní karty s krypto cashbackem.

 

Advertisement
Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz