Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Podmínky služby a disclaimer

Podmínky služby a disclaimer

Webové stránky Kryptohodler.cz se zaměřují na (zpravodajský a edukativní) obsah informativního charakteru. Snažíme se zajistit, aby veškeré informace byly správné a aktuální v době zveřejnění a činíme tak v dobré víře. Vzhledem k tomu, že čerpáme z veřejně dostupných zdrojů, nemůžeme převzít zodpovědnost za obsah externích webových stránek, na které se odkazuje prostřednictvím Kryptohodler.cz.

Veškeré informace zveřejněné na Kryptohodler.cz jsou pouze informativní povahy a v žádném případě se nejedná o finanční či investiční poradenství. Vždy platí, že názory autorů a dalších přispěvatelů jsou jejich vlastní a rovněž nikdy nesmí být vykládány jako finanční či investiční poradenství. Pro takové případy Kryptohodler.cz důrazně doporučuje obrátit se na kvalifikovaného odborníka v oboru.

Redaktoři a další přispěvatelé usilují o objektivní obsah a své příspěvky produkují v dobré víře a v rámci svých nejlepších možností a schopností. Upozorňujeme, že autoři článků mohou v okamžiku tvorby obsahu vlastnit investiční aktiva včetně digitálních aktiv (chceteli kryptoměn).

Používáním stránek Kryptohodler.cz výslovně souhlasíte a přijímáte zásady zde obsažené a rovněž souhlasíte s tím, že provozovatel, autoři obsahu a další obdobné subjekty v žádném případě nenesou zodpovědnost za žádné myslitelné škody způsobené jakýmkoli použitím služby Kryptohodler, zejména (ale nejen) použitím zveřejněných informací v rozporu s těmito podmínkami jakožto finanční rady.

Vzhledem k tématům webu, která zahrnují informace o aktivech obchodovaných na finančních trzích, jako jsou např. akcie či kryptoměny, upozorňujeme na rizika finanční ztráty při případném obchodování s těmito aktivy. Veškeré případné nákupy a obchodování s jakýmkoli z těchto prodkutů či aktiv činíte na vlastní zodpovědnost a berete na vědomí veškerá související rizika.

Kryptohodler.cz, provozovatel ani autoři a další obdobné osoby nenabízejí za úplatu ani jinak obchodní signály, nejsou brokery ani makléři či poskytovateli jakékoli investiční platformy či nabídky prodeje finančních aktiv nebo jakýchkoli obdobných produktů.

Na stránkách Kryptohodler.cz můžete najít návody, recenze a sponzorované odkazy, včetně kryptoměnových směnáren a burz, tedy subjektů nabízejících obchodování s kryptoměnami či jinými aktivy. Kryptohodler.cz, provozovatel ani autoři a další obdobné osoby v žádném případě nenesou žádnou zodpovědnost za tyto či jakékoli další společnosti a jejich řízení.

Podmínky ochrany soukromí a GDPR

O nás