Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

O nás

O nás

Jsme český hodlerský web.

Kryptohodler byl založen 3. března 2019 – v době mrazivého downtrendu.

Bitcoin stával něco přes 3 tisíce dolarů, média ještě neznala slovo DeFi a většina hráčů neměla představu o tom, že jim začnou hry nabízet tokeny. Umělci a sportovci ještě nevěděli, že si vydají své sběratelské předměty, které budou ležet na blockchainech jako NFT. No a my jsme se do toho vrhli po hlavě jako čistě neziskový mikroprojekt a neměli jsme představu, jestli zde budeme za rok.

V prvních měsících jsme čelili škodolibým útokům a pokusům o poškození renomé našeho webu v samotném zárodku. Hatery zdravíme, přežili jsme, neobešlo se to bez šrámů, takový je život. Jedeme dál!

Postupem času se naše tvorba vyvíjela. Vyzkoušeli jsme celou řadu seriálových článků, většina z nich časem skončila, ale v tuto chvíli jsou z toho cenné zkušenosti. Naše články se začaly vyznačovat stručností a důrazem na obsah, protože víme, jak vzácný je váš čas.

Jestli se můžeme něčím pochlubit, tak tím, že za celé ty roky tvorby jsme navzdory všemu zůstali věrni svým zásadám a standardům. Naše nadpisy skutečně odpovídají obsahu samotných článku. Schválně si sami odpovězte, jestli je to pravidlem u jiných tvůrců.

Stále jsme zaměřeni na hodlery a kryptonadšence a stále nepropadáme “populistickému” zveřejňování denních analýz. Víme, že na to většina lidí ráda klikne, ale také je nám jasné, že díky tomu mnoho z nich prodělává peníze. Náš web vznikl jako protipól k tvůrcům, kteří z kryptoměn dělají pouhý nástroj k obchodování a upozaďují samotnou myšlenku, která za nimi stojí. A to se všemi plusy a mínusy, které to s sebou nese.

Nyní už je to na Vás, kdo máte hodlerský web v oblibě. Pomozte svou peněženkou rozvíjet tento projekt a umožněte nám pokračovat a zlepšovat se v práci, kterou každý den děláme pro kryptokomunitu v České republice, ale i na Slovensku.

Zde je Bitcoin (BTC) adresa, na kterou můžete poslat příspěvek v libovolné výši. V případě zájmu o jinou metodu nás neváhejte kontaktovat, nebo o ni požádejte v komentářích.

bc1p03w9evnngwwuz5xsnwz80m7d7r2vklj70c6cj9mnepd70h27accshzluj3

Bez Vaší podpory to nepůjde věčně! Máte v rukou osud hodlerského webu, podpoříte nás svým příspěvkem?

Pokud nás kontaktujete, rádi Váš donate se jménem či přezdívkou zveřejníme v seznamu přispěvatelů, pokud o to bude zájem. Není také vyloučeno, že časem poskytneme dárcům slevy na merch či jiné benefity, ale v tuto chvíli opravdu nic neslibujeme.

Závěrem, nebojte se nám nabídnout jakoukoli jinou formu pomoci. Věřte, že oceníme i drobný dar, podporu, nebo pouhou snahu nás podpořit. Doslova platí, že jediný úsměv a 1 koruna od toho, kdo nemá téměř vůbec nic, je cennější, než by se mohlo zdát a fantazii se meze nekladou!

Nejvíce nás asi potěší, pokud nám po přispění jen tiše napíšete, co se vám líbí a co můžeme naopak zlepšit.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu: info@kryptohodler.cz.

Kontakty

Informace pro inzerenty

Podmínky služby a disclaimer

Podmínky ochrany soukromí a GDPR

Povinné údaje o provozovateli dle zákona

Provozovatelem webu je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona zapsaná v Živnostenském rejstříku.

  • Jméno: René Janeka,
  • Sídlo: Sedlec 294, 691 21 Sedlec u Mikulova,
  • IČO: 17907969.