Kryptoměny | Základy Bitcoinu a kryptoměn – přehledně, srozumitelně a jasně

základy, co to je, jak, proč, kde koupit, Bitcoin,krypto, crypto, blockchain, kryptoměny, dolar, cryptosvět, tvář, ruka, přechod, dvě strany, black, btc

Kryptoměny jsou tu s námi již řadu let. Jejich zakladatelem je Satoshi Nakamoto, který vytvořil Bitcoin a zůstal v anonymitě. Od té doby vzniklo mnoho dalších digitálních měn. Můžete s nimi obchodovat na burze, nebo si některé z nich nakoupit a uložit do své vlastní peněženky na HODL. Je třeba se naučit pár věcí, ale nebojte, zvládne to opravdu každý. Zde vás naučíme vše potřebné, aby si i úplný nováček mohl koupit svůj první kousek Bitcoinu.

Naše základy kryptoměn vám ukážou, na co si dát pozor, kde a jak nakoupit kryptoměny, kde si je uložit, co je kryptopeněženka a jak si takovou peněženku můžete vytvořit. Projdeme také jednotlivé kryptoměny, jako je Bitcoin, Ethereum, Litecoin a spousta dalších. Dozvíte se, jaké jsou mezi nimi rozdíly a podle čeho vybírat. Sami si pak vyberete, kterou kryptoměnu se vyplatí koupit a hodlovat.

Hodnota kurzu je minimálně 500 Kč, ale je až do odvolání poskytován zcela zdarma! Je tedy pouze na vás, zda se po prostudování rozhodnete nám zaplatit. Adresu bitcoinové peněženky najdete dole v patičce, případně ZDE.

Základy kryptoměn – úvod

Tato stránka je postupně vznikajícím přehledem a výukovým kurzem základních informací o kryptoměnách. Tvoří informativní základy, na kterých stojí web KryptoHodler.cz (zkráceně mu říkáme Hodler). Pokud jste úplný nováček, tak právě přečtením těchto článků byste měl/a začít.

Samozřejmě nemusíte číst vše v tomto pořadí. Klidně si vyberte jen to, co vás nejvíc zajímá. 🙂 Doporučujeme v žádném případě nepodcenit důležitost sebevzdělávání před případným nákupem Bitcoinu či jiných kryptoměn. Pamatujte, že obchodujete na vlastní riziko, v žádném případě nelze zodpovědnost za případné ztráty přenést na nás.

Obecné informace o kryptoměnách

Jak koupit Bitcoin a další kryptoměny (burzy a směnárny)

HODL a dlouhodobá investice

Peněženky a transakce

Bitcoin

Ostatní kryptoměny (altcoiny)

Nástroje

Osobnosti v kryptosvětě

Slovníček pojmů

Jak vydělat na kryptoměnách

 (pozn.red.: Články průběžně doplňujeme)

 

KryptoHodler.cz je nezávislý český hodlerský web nejen pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru (dříve také Steemitu a HIVE) a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny

 

Chcete podpořit KryptoHodlera? Děkujeme za vaše příspěvky

10 článků z webu KryptoHodler.cz, které si prostě musíte přečíst