Podpořte KryptoHodlera, má to smysl! Ukažte to svým příspěvkem

kryptohodler, rok, narozeniny, dort, 1

Po roce fungování webu KryptoHodler.cz je na čase zamyslet se nad budoucností.

Ani kuře zadarmo nehrabe a ani Hodlera není možné dlouhodobě udržet bez finančních prostředků. Vaše dobrovolné příspěvky nám jasně dají najevo, že naše práce má smysl.

Jestli je pro vás naše práce něčím přínosná, vyjádřete to jednoznačně svým finančním darem. Jakákoli částka se počítá jako hlas, že to, co děláme, má smysl. KryptoHodler je váš vlastní web o kryptoměnách.

Odměňte Kytku za rok práce na Hodlerovi

Postupně budeme tuto “donate” stránku aktualizovat o nové metody kryptoměnových darů na náš provoz. V tuto chvíli máte jedinečnou možnost osobně ocenit rok tvrdé práce našeho zakladatele. Celý rok pro nás všechny budoval Hodlera cihlu po cihle, až vznikl web pro skutečné kryptonadšence. Kryptoweb, který se vás nesnaží oškubat na tradingu, ale podporuje ve vás investory, podporuje vás ve vašich vlastních investicích. Den co den Kytka obětoval svůj čas s rodinou, se svými dětmi, a neúnavně pro vás připravoval nové články, aktuality, informace… Máte možnost ho za jeho úsilí ocenit a dát tím jasně najevo, že to má smysl.

Donate Bitcoin (BTC:)

33khudRmHAt3v9EdCq3yq88tm7Z8Vkqd1v

 

Děkujeme, že podporujete web pro skutečné hodlery a kryptonadšence. Neváhejte a pošlete svůj bitcoinový dárek, má to smysl! V případě jakýchkoli dotazů či sdělení nás neváhejte kontaktovat na našem Facebooku, nebo na e-mailu info@kryptohodler.cz.