Donate sekce hodlerského webu

hodl, hodler, bitcoin, měsíc, bohatství, kryptohodler, hodleři, zalévat, kytka, rostlina, peníze, štěstí, hojnost, prosperita,

Již roky pro Vás pilně vytváříme web Kryptohodler.cz tak, aby z něj rostl top kryptoweb v ČR. Vkládáme do něj čas i kapitál a děláme to nejlépe, jak umíme. Bez Vaší podpory to ale nedokážeme věčně a tento projekt nebude dlouhodobě udržitelný.

Bitcoinová (BTC) adresa pro donate:

bc1p03w9evnngwwuz5xsnwz80m7d7r2vklj70c6cj9mnepd70h27accshzluj3

Web pro fanoušky Bitcoinu a jiných kryptoměn má úzce vymezené publikum. Jsme hodlerský web a tím jsme ještě více specifikovali naši cílovou skupinu a snížili tak počet potenciálních čtenářů. Věříme, že takové omezení má svůj hluboký a zásadní smysl, ale neobešlo se to bez obětí.

Kryptohodler byl založen 3. března 2019 – v době mrazivého downtrendu. V prvních měsících jsme čelili útokům a pokusům o poškození renomé našeho projektu v samotném zárodku. Bohužel nejen ze strany nocoinerů, ale paradoxně nejvíce v řadách samotných příznivců Bitcoinu. Přežili jsme, neobešlo se to bez šrámů, takový je život. Jedeme dále.

Nyní už je ale na Vás, kdo máte hodlerský web rádi, abyste nám to pomohli zachovat pro další generace. Musíme rozvíjet tento projekt a pokračovat v práci, kterou každý den děláme pro kryptokomunitu v České republice a na Slovensku.

A pokud nás kontaktujete, rádi Váš donate se jménem či přezdívkou zveřejníme v seznamu přispěvatelů. Není také vyloučeno, že časem poskytneme dárcům slevy na merch či jiné benefity, ale nic neslibujeme. Můžete nám také napsat, co můžeme zlepšit, nebo nám nabídnout jakoukoli jinou formu pomoci. Fantazii se meze nekladou!

Kontaktovat nás můžete na e-mailu: info@kryptohodler.cz.