Čtvrtek, 18 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Informace pro návštěvníky: O možnostech finančních příspěvků na podporu naší tvorby

Český hodlerský web Kryptohodler.cz neroste jako houby po dešti jen tak. Stojí za ním hodiny, týdny, měsíce a roky vytrvalé práce. Všechen tento čas věnujeme tomu, aby se mohl organicky rozvíjet od základů jedinečný mediální projekt, který je nezávislý a kterému i vy můžete věřit.

Jsme pyšní na to, že jsme si prošli již dvěma bear markety a i přes všechny překážky a finanční problémy jsme stále součástí světa Bitcoinu a ostatních kryptoměn s rovnou páteří. Stojí za náma množství energie vložené do Hodlera. Tato energie se nám vrací díky vám.

Proč byste měli přispět? Pomalu skončila doba, kdy bylo zvykem, že je na internetu vše zdarma a lidé si již začínají uvědomovat, že za každým článkem stojí něčí práce. Je také veřejným tajemstvím, že měny za obsah jsou různé. Někde platíte svou pozorností na reklamy, jinde svými daty a nezřídka také penězi.

Pokud si naší práce ceníte alespoň tolik, abyste nám jednou měsíčně, nebo byť jen jednou ročně poslali dobrovolný poplatek, pomáháte nám dělat náš obsah svobodněji, s větším nasazením a bez finančních nesnází. V tuto chvíli je to již jen na vás. Podpoříte nás v naší tvorbě?

Zde je Bitcoin (BTC) adresa, na kterou můžete poslat příspěvek v libovolné výši. V případě zájmu o jinou metodu nás neváhejte kontaktovat, nebo o ni požádejte v komentářích.

bc1p03w9evnngwwuz5xsnwz80m7d7r2vklj70c6cj9mnepd70h27accshzluj3

O nás

Kryptohodler byl založen 3. března 2019 – v době mrazivého downtrendu. V prvních měsících jsme čelili škodolibým útokům a pokusům o poškození renomé našeho projektu v samotném zárodku. Bohužel nejen ze strany nocoinerů, ale paradoxně nejvíce v řadách samotných příznivců Bitcoinu.

Hejtery zdravíme, přežili jsme, neobešlo se to bez šrámů, takový je život. Jedeme dál!

Postupem času se naše tvorba vyvíjela. Vyzkoušeli jsme celou řadu seriálových článků, většina z nich časem skončila, ale v tuto chvíli jsou z toho cenné zkušenosti. Naše články se začaly vyznačovat stručností a důrazem na obsah, protože víme, jak vzácný je váš čas.

Jestli se můžeme něčím pochlubit, tak tím, že za celé ty roky budování jsme navzdory všemu zůstali věrni svým zásadám a standardům. Naše nadpisy skutečně odpovídají obsahu článku. Schválně si sami odpovězte, zda je to pravidlem u jiných tvůrců.

Stále jsme zaměřeni na hodlery a kryptonadšence a stále nepropadáme “populistickému” zveřejňování denních analýz. Víme, že na to většina lidí ráda kline, ale také je nám jasné, že díky tomu mnoho z nich prodělává peníze. Náš web vznikl jako protipól k tvůrcům, kteří z kryptoměn dělají pouhý nástroj k obchodování a upozaďují samotnou myšlenku, která za nimi stojí. A to se všemi plusy a mínusy, které to s sebou nese.

Nyní už je to na Vás, kdo máte hodlerský web v oblibě. Pomozte svou peněženkou rozvíjet tento projekt a umožněte nám pokračovat a zlepšovat se v práci, kterou každý den děláme pro kryptokomunitu v České republice, ale i na Slovensku.

Pokud nás kontaktujete, rádi Váš donate se jménem či přezdívkou zveřejníme v seznamu přispěvatelů, pokud o to bude zájem. Není také vyloučeno, že časem poskytneme dárcům slevy na merch či jiné benefity, ale v tuto chvíli opravdu nic neslibujeme.

Závěrem, nebojte se nám nabídnout jakoukoli jinou formu pomoci. Věřte, že oceníme i drobný dar, podporu, nebo pouhou snahu nás podpořit. Doslova platí, že jediný úsměv a 1 koruna od toho, kdo nemá téměř vůbec nic, je cennější, než by se mohlo zdát a fantazii se meze nekladou!

Nejvíce nás asi potěší, pokud nám po přispění jen tiše napíšete, co se vám líbí a co můžeme naopak zlepšit.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu: info@kryptohodler.cz.