Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Přečtěte si základy kryptoměn před případnou investicí do Bitcoinu: Pro začátečníky

Po dvou letech postupného formování a vývoje se KryptoHodler může pochlubit poměrně obsáhlou sekcí Základy kryptoměn. Najdete v ní cenné materiály pro samostudium a úspěšný vstup do kryptosvěta. V tomto článku si v krátkosti shrneme, co zde najdete a jak s tím pracovat.

Základy kryptoměn jsou informace, které byste měli znát, pokud uvažujete o dlouhodobé investici do Bitcoinu nebo jiné digitální měny. Odkaz do kurzu najdete pod článkem nebo v menu hodlerského webu. Hodnota kurzu je 500 Kč a je až do odvolání poskytován zcela zdarma, takže je na vás, zda se po prostudování rozhodnete nám zaplatit. 

O kurzu

Jestli právě přemýšlíte o tom, že si koupíte nějakou kryptoměnu, jste zde více než správně. Jsme rádi, že vám můžeme poskytnout kompletní výukový kurz přímo na našem webu KryptoHodler, který vám pomůže při vašem vstupu do světa kryptoměn. Spousta lidí na začátku podcení význam studia, proto je velmi důležité, abyste pochopili, že bez znalosti základů a jejich pochopení můžete velmi snadno přijít o peníze. Vaše investice – vaše zodpovědnost!

Co je obsahem sekce Základy kryptoměn

Dva roky jsme pracovali na vzniku rozsáhlého kurzu základních informací o Bitcoinu a kryptoměnách, který neustále doplňujeme a aktualizujeme. Celý kurz je rozdělen do několika oddílů:

  • Obecné informace o kryptoměnách,
  • Kde a jak koupit Bitcoin a další kryptoměny,
  • Jak hodlovat,
  • Kryptoměny,
  • Osobnosti v kryptosvětě,
  • Slovníček pojmů,

a nově jsme doplnili ještě oddíl Jak vydělat na kryptoměnách.

Témata

V kurzu jsme pokryli celou řadu nejdůležitějších témat: co je vlastně krypto, co je těžba, jaký je rozdíl mezi proof-of-work a proof-of-stake. Co je fork, long, medvěd, scam, halving, token, FOMO, ATH, CMC, ICO a další výrazy a zkratky z kryptosvěta. Jak koupit kryptoměny a na co si dát pozor z hlediska bezpečnosti. Kde držet Bitcoin, jak si vytvořit peněženku. Jak provést transakci. Co je to vlastně Bitcoin, co znamená HODL a další základní informace.

Po prostudování budete mít zvládnuté základy. Zvládnete si koupit svůj první kousek Bitcoinu a bezpečně uložit do peněženky. Všechny základní články (společně s tématicky spojenými novinkami) najdete také v rubrikách Základy,Kryptoměny, Burzy a Peněženky

Jak začít se Základy kryptoměn?

Kurz základů kryptoměn je záměrně navržen tak, aby bylo možné začít kdekoli a odkudkoli. Jednoduše si vyberte, které téma vás nejvíc zajímá a něco si o něm přečtěte. Přesto bychom doporučili určitě nevynechat některé z nejdůležitějších částí. Kromě základů z oblastí co je Bitcoin, jak nakupovat na Coinbase a co je peněženka považujeme za naprosto nezbytné znát bezpečnostní pravidla.

Nováček má obvykle hodně naspěch a co nejdřív by investoval, ale doporučujeme využít tuto energii k samostudiu. Vyhnete se tak většině nejběžnějších nováčkovských chyb, které obvykle vznikají díky zbrklosti a přílišné nedočkavosti. Investice do kryptoměn jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika díky podvodníkům, ale i vysoké volatilitě a množství projektů, ze kterých dlouhodbě může přežít a uspět jen malá část. Myslete strategicky a dlouhodobě a začněte pěkně od základů.

Závěr

Věříme, že pro vás studium základích informací, které jsme pro vás připravili, bude přínosné a pomůže vám uskutečnit váš úspěšný start. Bitcoin a kryptoměny jsou rozhodně jedním z nejzajímavěších a největších technologických objevů moderního světa. Představují netušené možnosti a výzvy v době, kdy problémy centralizace narůstají na významu a finanční svět směřuje k digitalizaci. Přidejte se k narůstající komunitě hodlerů a buďte při tom. Na prvním českém hodlerském webu (KryptoHodler.cz) můžete být denně součástí finanční (r)evoluce a sledovat aktuální dění ve světě digitálních měn a decentralizovaných financí. A nezapomeňte – přečtěte si naši sekci Základy kryptoměn!

Kryptoměny | Základy Bitcoinu a kryptoměn – přehledně, srozumitelně a jasně

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *