Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Co pije naše komunita a kdo má nejlepší slogan? Berete to až moc vážně, recese vám vázne!

Bitcoin není raketová věda, i když má pár úskalí. Neberte to až tak vážně a hlavně klídek! Na obsahu nezáleží. Každý ví, že nejdůležitější je dobrý slogan a jelikož všichni ví ho.. všechno nejlíp a každý pořád někde něco pije, rozhodli jsme se inspirovat, vzít si příklad, hodit vidle do vrat.. Prostě poslechnout rady odborné krypto veřejnosti.

…No a na druhý den, když už jsme se vyhrabali pod stolem, jsme po dvou ibal(ontech)ginech a krátkém posezení na zádech krypto Čmelíka mohli rovnou začít. V článku padají sprostá slova.., dál to zná každý, kdo viděl South Park.

Co pije naše komunita a jak vytvořit ten nejlepší slogan?

Pamatujte, že v článku používáme primitivní humor a zaostalé meme a také neumíme pořádně česky. Kdokoli na facebooku je mohem větší odborník na všechno, než my. Také se ženeme jen a jen za každou senzací, takže ani tentokrát neuděláme výjimku a budeme senzační jako vždy. Rovněž i dnes za každou cenu z tohoto materiálu vytřískáme maximum našim lacinným hodlerským kladivem.

Kromě toho náš slogan musí obsahovat sprosté slovo, nabo aspoň nějaký dialekt či obecnou češtinu. Bez toho je totiž neúspěch zcela zaručen. Čím víc, tím líp. Infantil-nativní komunita, kterou jsme si předsevzali vybudovat, baží po mladistvých glosách a zásadně odmítá věci nestydatě rozumné či odporně složité. Pokusíme se inspirovat z geniálního „Všichni ví hovno,” nebo alespoň použijeme ono stylistycky vytříbené kouzlo nářečí, které úspěšně zakomponoval každý správný kryptobaron. Příkladem třeba nejoblíbenější krypto web současnosti Bitcoinovej maximalisťák nebo známý televizní pořad Hruškovej Standa, popřípadě údernější Bitcoin kokot, což je, jak víte, nejpočetnější kryptoměnová skupina na Facebooku.

Vtip je v tom, uspokojit toto mimořádně náročné publikum a nebát se přitom být nespisovný, trapný nebo i dětinský. Absence těchto nepochybných záruk kvality je nepřijatelná, protože na tom právě stroskotá většina neúspěšných propadáků kryptosvěta.

Všechny tyto aspekty úspěchu jsme museli zvážit, abychom stvořili ten nejkryptovatější slogan. No znáte to..! Hodiny a hodiny poflakování a bezduché přípravy a za dalších 5 minut jsme si řekli: „Máme to!” Ale byl to jen slogan z cereálií, který nám úvízl v paměti a museli jsme začít znova. Takže jsme se v nouzi rozhodli vykrást slogany ostatních.

Pojďme se tedy podívat na nejlepší slogan našich kolegů z krypta i okolí a inspirovat se

Standa

Kicom

Krypto Vláďa

Crypto Invest

Náš nový slogan

Bohužel neslyšíte ty famfáry a nadšený jásot přihlížejících i celého týmu, který dokázal nemožné. Věříme, že se vám náš nový slogan bude nesmírně líbit a najde své místo v Bitcoinové síni slávy. Těšíme se, že bude navždy vystavován po boku slavného zvolání „všichni ví hovno,” whitepaperu kryptoměny Satoshit, plakety legendárního návratu Kryptokanálu po bear marketu a bramborového diplomu za vaření kávy metodou bitcoinového šálku…

Připravte se! Tři, dva, jedna, voilà:

 

Hodler, jdeme na oběd, kryptohodler

…Hodler je váš Tatíček, peče krypto bochníček, ať si prcek nebo bába, dej si čerstvý krajíček!

 

 

Proč někdo hodluje tak, že nikdy neprodá svůj Bitcoin?

Myslete na to, že si časem projdete bear marketem: Pro nováčky – Co je medvědí trh u Bitcoinu

Myslete na to, že si časem projdete bear marketem: Pro nováčky – Co je medvědí trh u Bitcoinu

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *