Cardano, ADA, partnerství, Plutus, kryptoměny, technologie, platformy, smart-contract, news, novinky, aktuality, kryptonovinky, kryptosvět, kryptoměny, info, aktuální

ADA, nebo li Cardano, je aktuálně 12. největší kryptoměna dle CMC. Je to zajímavý altcoin s týmem akademiků, v čele s Charlesem Hoskinsonem.

Co je ADA

Kryptokomunita je malá a musí držet při sobě. Naši dlouhodobí čtenáří ví, že jsme se nikdy nepokoušeli útočit na jiné weby či tvůrce, ale právě naopak, od začátku se snažíme komunitu spojovat. Jsme proto velmi potěšeni skutečností, že KryptoHodler udržuje přátelské vztahy s některými tvůrci na naší CZ/SK kryptoscéně. Bitcoinovej Kanál je jedním z nich a máme velkou radost, že si společně s našimi čtenáři můžeme zhlédnout ta nejlepší videa, která zde youtuber Kicom pracně vytváří.

Dnes to bude video o Cardanu (ADA), které mnohé z vás velmi zajímá. Na video se můžete podívat níže a pokud se vám bude líbit, proklikem přejděte přímo na kanál a zanechte autorovi třeba lajk nebo komentář.

Závěr

ADA je velmi slibný projekt, který v poslední době čeká významný update, proto se kromě dnešního videa můžete již brzy na Kryptohodlerovi těšit na samostatný článek, který bude věnovám Cardanu a jeho novinkám. Také jsme vás nedávno informovali, že technologická společnost stojící za kryptoměnou Cardano (ADA) – IOHK – darovala půl milionu dolarů Univerzitě ve Wyomingu

Advertisement
na podporu výzkumných aktivit, kterých se zřejmě sami budou účastnit. I tato zpráva potvrzuje, že tvůrci berou projekt skutečně vážně a kryptoměna ADA s největší pravděpodobností bude i nadále patřit k těm zajímavějším mincím na kryptomarketu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co dále

Někdo zneužil smrtící koronavirus, aby vytvořil ERC-20 token CoronaCoin

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *