Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Někdo zneužil smrtící koronavirus, aby vytvořil ERC-20 token CoronaCoin

Velmi podivný a zarážející ERC-20 token CoronaCoin, který těží ze jména nebezpečné nákazy koronavirus, byl spuštěn v neděli.

Koronavirus má svůj token

Existují kryptoměny, do kterých chcete investovat pro jejich přednosti, také jsou tu projekty, které mají nejistou budoucnost a jako investor musíte být opatrní, máme tu podvody a scamy, které vás okradou o peníze.., a pak jsou zde kryptoměny, kterým se jednoduše chcete vyhnout tím největším možným obloukem. Právě mezi takové patří CoronaCoin, navázaný na nákazu koronavirus.

Nad některými nápady zůstává rozum stát. Představte si, že byste byli finančně zainteresovaní na tom, jak moc se koronavirus rozšíří, kolik lidí se nakazí a dokonce i na tom, kolik lidí zemře. Každá honba za profitem má svou mez a tohle rozhodně překročilo všechny myslitelné meze.

Celková nabídka je založena na světové populaci, tedy 7 604 953 650. Tokeny budou jednou za 48 hodin páleny v závislosti na počtu infikovaných lidí a úmrtí. Vytvoření tokenu, který chce, aby si lidé vsadili na šíření viru, je naprosto nechutné.

Nemoc, která vypukla v Číně, se mezitím šíří do celého světa

Aktuálně již počet nakažených překročil 73 tisíc lidí a nejméně 1 869 lidí na koronavirus zemřelo. Čínské úřady podnikly mimořádný krok, když zavřely Wuhan, zrušily všechny lety, zastavily letadla a vlaky opouštějící město a pozastavily v něm autobusy, metro i trajekty. Další omezení dopravy platí také v okolních městech v rámci celé provincie Hubei, kde dohromady žije asi 20 milionů lidí. Nemoc se totiž nejvíce šíří právě cestováním.

Skutečný počet nakažených je však ještě vyšší a některé odhady hovoří o 100 000 či dokonce více. Lékaři v ohnisku nákazy si stěžují na nedostatek testovacích souprav. Uzavření oblasti nikdy není zcela 100%, ale vědci věří, že jim poskytne více času k vývoji léků a vakcíny.

Závěr

Koronavirus je nemoc, která dle uvedených čísel zabíjí asi 2,6 % nakažených a již má na svědomí téměř 2 tisíce lidských životů. Investovat s nadějí, že se počet nakažených a mrtvých lidí zvýší, je naprosto nepřijatelné a odporné. V takto extrémním případě je zcela jistě na místě použití slova shitcoin. Lze tedy jen závěrem konstatovat, že se na kryptomarketu se objevil shitcoin CoronaCoin.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co dále

IOHK daruje 500 tisíc dolarů v Cardanu na účet Univerzity ve Wyomingu

Zdroje:
https://www.cryptonewsz.com/
https://www.nytimes.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *