Kryptoměny | Základy Bitcoinu a kryptoměn – přehledně, srozumitelně a jasně

Sdílej

Kryptoměny jsou tu s námi již řadu let. Jejich zakladatelem je Satoshi Nakamoto, který vytvořil Bitcoin a zůstal v anonymitě. Od té doby vzniklo mnoho dalších digitálních měn. Můžete s nimi obchodovat na burze, nebo si některé z nich nakoupit a uložit do své vlastní peněženky na HODL. Je třeba se naučit pár věcí, ale nebojte, zvládne to opravdu každý. Zde vás naučíme vše potřebné, aby si i úplný nováček mohl koupit svůj první kousek Bitcoinu.

Naše základy kryptoměn vám ukážou, na co si dát pozor, kde a jak nakoupit kryptoměny, kde si je uložit, co je kryptopeněženka a jak si takovou peněženku můžete vytvořit. Projdeme také jednotlivé kryptoměny, jako je Bitcoin, Ethereum, Litecoin a spousta dalších. Dozvíte se, jaké jsou mezi nimi rozdíly a podle čeho vybírat. Sami si pak vyberete, kterou kryptoměnu se vyplatí koupit a hodlovat.

Dobrovolné vstupné

Tyto materiály jsou pro vás připraveny zcela Zdarma. Je ale na Vás, kdo máte hodlerský web rádi, abyste nám to pomohli udržet při životě a zachovat pro další generace. Bez Vaší podpory to nedokážeme věčně.

VÍCE ZDE

Bitcoinová adresa

Bitcoin (BTC) adresa pro donate. Na tuto adresu nám můžete poslat libovolný příspěvek či spropitné v bitcoinech. Níže najdete odkaz na blockchainový průzkumník s vyplněnou bitcoinovou adresou.

VÍCE ZDE

Základy kryptoměn – úvod

Tato stránka je postupně vznikajícím přehledem a výukovým kurzem základních informací o kryptoměnách. Tvoří informativní základy, na kterých stojí web KryptoHodler.cz (zkráceně mu říkáme Hodler). Pokud jste úplný nováček, tak právě přečtením těchto článků byste měl/a začít.

Samozřejmě nemusíte číst vše v tomto pořadí. Klidně si vyberte jen to, co vás nejvíc zajímá. 🙂 Doporučujeme v žádném případě nepodcenit důležitost sebevzdělávání před případným nákupem Bitcoinu či jiných kryptoměn. Pamatujte, že obchodujete na vlastní riziko, v žádném případě nelze zodpovědnost za případné ztráty přenést na nás.

Obecné informace o kryptoměnách

Jak koupit Bitcoin a další kryptoměny (burzy a směnárny)

HODL a dlouhodobá investice

Peněženky a transakce

Bitcoin

Ostatní kryptoměny (altcoiny)

Nástroje

Osobnosti v kryptosvětě

Slovníček pojmů

Jak vydělat na kryptoměnách

 (pozn.red.: Články průběžně doplňujeme, pokud vám zde něco chybí, napište si o to. Vaše finanční podpora nám pomůže přežít a pokračovat v této činnosti i nadále.)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE
Leave a Comment
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz

This website uses cookies.

Read More