Premier League nabídne fanouškům digitální NFT karty hráčů na Ethereu

Nejvyšší anglická fotbalová ligová soutěž pořádána Anglickou fotbalovou asociací spolupracuje s blockchainovou firmou Sorare na sběratelských kartách.

 

Bílý dům žádá o veřejné komentáře ke krypto aktivům, technologii blockchain, DeFi a CBDC

 

Digitální předměty Premier League

NFT kartičky hráčů Premier League budou vymintovány na ethereovém blockchainu pomocí platformy společnosti Sorare. Ta již oznámila novou dohodu, která byla uzavřena na následujcí 4 roky.

Fanoušci budou moct sbírat a obchodovat různé hráčské karty. Tyto digitální předměty je díky jejich povaze možné nakupovat a prodávat s ostatními uživateli na různých tržištích s nezaměnitelnými tokeny (NFT), jako je OpenSea a další.

 

Navíc na svých stránkách platforma Sorare uvádí, že je možné s těmito kartami také hrát proti jiným fanouškům:

Využijte své znalosti Premier League, sestavte nejlepší sestavu pěti hráčů a hrajte proti fanouškům z celého světa.

Platforma již delší dobu používá standard ETH tokenů ERC-721 pro své NFT hráčské karty. Kromě Premier League zde sběratelé sportovních karet vybírají ze stovek dalších fotbalových, NBA a NFL týmů.

Advertisement

Sprotovní digitální sběratelské a herní předměty od počátků NFT sektoru patří k jeho hlavním součástem, jako jedna z mnoha ukázek využití blockchainových možností kryptoměn.

 

Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz