Roger Ver zažalován o cca 21 milionů $ bankrotujícím krypto brokerem Genesis

Zakladatel bitcoinového forku Bitcoin Cash (BCH) Roger Ver čelí žalobě krachující krypto lending společnosti Genesis.

Genesis žaluje Vera

Veterán z kryptosvěta Roger Ver, tvář Bitcoinu Cash, je žalován bankrotující společností Genesis Global. Důvodem je údajné selhání při vypořádání opčních transakcí s kryptoměnami v hodnotě přes 20 milionů dolarů.

Podle podání u Nejvyššího soudu státu New York má Ver nyní 20 dní na odpověď.

 

Velké americké banky spojí peněženku na digitální aktiva s platebními kartami zákazníků

 

V dokumentu stojí:

Tato žaloba usiluje o následující nápravu: 1) rozsudek, kterým byl žalobci přiznán peněžité odškodnění za to, že žalovaný nevypořádal transakce s opčními kryptoměnami, jejichž platnost vypršela 30. prosince 2022, ve výši, která bude stanovena u soudu, ale ne méně než 20 869 788 $; a 2) přiznání nákladů, výdajů a přiměřených nákladů na právní zastoupení žalobce vzniklých při podání této žaloby.

Ver n a Redditu napsal, že sice společnosti dluží peníze, ale Genesis porušila podmínky dohody tím, že nezůstala solventní a potenciálně byla nečestná ohledně své solventnosti.

Advertisement

Roger Ver uvedl:

Mám dostatek finančních prostředků, abych zaplatil Genesis údajně dlužné částky, a rád zaplatím to, co skutečně dlužím. Naše dohoda však vyžadovala, aby společnost Genesis zůstala solventní. […]

Zdá se, že minimálně od loňského června se Genesis ponořila pod hranici solventnosti. Loni v červnu jsem požádal Genesis o ujištění o jejich solventnosti. Genesis mi na oplátku poskytl finanční informace, které byly zpochybněny nedávnými událostmi.

Když jsem požádal Genesis, aby objasnila finanční informace, které mi poskytli, odmítli a místo toho se rozhodli podat žalobu. Těším se na vysvětlení od Genesis, jak přesně ocenili některé sporné řádkové položky, včetně toho, co se zdá být nesrovnalostmi mezi oceněním zákaznického kolaterálu a jejich vlastních digitálních aktiv.

Doufal jsem, že od nich tyto informace získám rychle a přátelsky, protože si našeho vztahu vážím, ale zdá se, že teď budu nucen tomu přijít na kloub.

Závěr

Podle vyjádření Ver viní Genesis z toho, že ho potenciálně ohrozila svou ztrátou solventnosti. Bankrotující společnost však přesto požaduje, aby uhradil asi 21 milionů dolarů, které dluží za vypořádání opčních kontraktů.

 

Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz