FTX dluží peníze mnoha společnostem: Apple, Netflix, Amazon, Binance, Coinbase a další!

Podle nových soudních dokumentů má bankrotující kryptoburza FTX na seznamu věřitelů celou řadu velkých firem.

FTX dluží řadě společností

FTX, která v listopadu zkrachovala, údajně dlužila miliardy dolarů řadě prominentních společností, než se zhroutila.

Na základě nových podání u konkurzního soudu se ukázalo, že mezi některé z těchto právnických osob patří i největší americké společnosti, jako je technologický gigant Apple a služba na streamování videa Netflix.

 

Jim Cramer znovu varuje investory, aby se drželi dál od kryptoaktiv a bitcoinů

 

Mezi dalšími věřiteli FTX jsou také kryptoburzy Coinbase, Binance a Bitstamp. Dále například titáni finančních služeb Charles Schwab a JPMorgan a jeden z největších světových maloobchodníků Amazon.

Seznam společnstí, kterým padající kryptoburza dluží, je extrémně dlouhý. Dále zde najdete mediální společnosti Fox Broadcasting, Fox Sports, The Wall Street Journal, Fortune, Medium.com a CoinDesk, společnost pro správu IT Cloudflare, krypto hedgeový fond Galaxy Digital, různé univerzity, letecké společnosti, ba dokonce státy a regulační agentury USA…

Advertisement

Dokument také umožnil nahlédnout do finanční situace FTX a odhaluje, že problémová kryptoburza má asi 5,5 miliardy $ v likvidních aktivech, včetně 1,7 miliardy $ v hotovosti a 3,5 miliardy $ v likvidních krypto aktivech.

 

Leave a Comment

This website uses cookies.

Read More
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz