Jim Cramer znovu varuje investory, aby se drželi dál od kryptoaktiv a bitcoinů

Jim Cramer, Cramer

Jim Cramer ze CNBC, jeden z nejhorších “investičních poradců” současnosti, opět výslovně nabádá investory, aby nekupovali resp. aby prodali své kryptoměny, včetně Bitcoinu.

Cramer křičí “prodejte”

V novém díle hostitel Mad Money říká, že poslední skok v ceně Bitcoinu ho nepřesvědčil o jeho legitimitě. Připomeňme, že růst začal přesně poté, co Jim Cramer začal investorům říkat, aby prodali své kryptoměny.

 

Dno je tady? Jim Cramer nabádá investory, aby hned prodali kryptoměny

 

Ani nechtěná signalizace lokálního dna na kryptotrhu nevedla k sebereflexi. Cramer nyní kritizuje bitcoinovou „legii roztleskávaček“ za to, že pokračuje v podpoře sektoru po zhroucení FTX a následné nákaze, která se rozšířila na další prominentní kryptofirmy.

Uvedl:

Nyní, když Bitcoin strávil posledních pár týdnů odrazem od svých minim, je celý krypto-průmyslový komplex opět v plném proudu a snaží se přilákat lidi zpět. Myslím, že by to pro vás byla velká chyba.

Po celá léta nám tito lidé říkali, že Bitcoin je dokonalou náhradou zlata jako alternativního aktiva. Říkali, že je to skvělé zajištění proti inflaci.., zatímco centrální banky tiskly peníze jako šílené, ale ve skutečnosti to nebylo zajištění proti ničemu.

Cramer nyní vyzývá obchodníky, kteří se chtějí zajistit proti inflaci, aby ignorovali bitcoinové maximalisty a pokračovali v nákupu zlata.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami
Advertisement
!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.