Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Dno je tady? Jim Cramer nabádá investory, aby hned prodali kryptoměny

Jim Cramer, jeden z nejhorších “investičních poradců” současnosti, Jim Cramer ze CNBC právě signalizoval kapitulaci a možné dno.

Jim Cramer říká: prodejte krypto

Nálada kryptoinvestorů se dnes začala otáčet k lepšímu po měsících, kdy sentiment na kryptotrzích padal pod nulu. Důvodem je kapitulující Jim Cramer ze CNBC.

Cramer poradil investorům, že mají ještě čas zlikvidovat své podíly v kryptoměnách, než bude příliš pozdě. Očekává pád Bitcoinu i dalších kryptoměn.

Během svého reverzního “call bottom” projevu prohlásil, že XRP, ADA, Matic a Doge klesnou mnohem více, možná až na nulu. Jim Cramer uvedl:

Nemůžete se jen tak zmlátit a říct: ‘Hej, na prodej je pozdě.’ Pravdou je, že na prodej hrozné pozice není nikdy pozdě. A to máte, pokud vlastníte tato takzvaná digitální aktiva.

Brazílie legalizuje krypto jako platební metodu v zemi

Před reklamou na Cramerův investiční klub, „který vám pomůže investovat chytřeji a vybudovat dlouhodobé bohatství,” ještě v článku na CNBC nechyběl ani letitý Tether FUD:

Tether, takzvaný stablecoin, který by měl být tak trochu navázán na dolar, má stále tržní kapitalizaci 65 miliard dolarů, řekl a dodal: Stále existuje celé odvětví krypto boosterů, kteří se zoufale snaží udržet všechny tyto věci nahoře. Ve vzduchu. – Příliš se neliší od toho, co se stalo se špatnými akciemi během kolapsu dotcom.

Dno je tady?

Fakt, že se Jim Cramer stává ultimátním medvědem na krypto a důrazně vyzývá k opouštění pozic, velká část kryptokomunity považuje za extrémně bullish indikátor.

Řada z nich na Twitteru označila incident potvrzením dna a nemalá část proklamuje svůj neprodlený nástup do long pozic.

Cramerova řeč měla na sentiment jednoznačně pozitivní efekt. Řada jeho dřívějších signálů byla natolik špatná, že dokonce vzniko Cramerovo inverzní ETF, jak informoval Nasdaq.

Skvělá zpráva pro kryptoměny! (Komentoval zprávu CramerTracker na Twitteru)

Mezitím množství BTC na kryptoburzách kleslo na nejnižší úrovně za poslední více než 4 roky:

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *