Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Diamantoví krabi útočí! Drobní a střední bitcoinoví investoři vytvořili nový rekord v akumulaci BTC

Takzvaní “krabi”- investoři do Bitcoinu s peněženkou obsahující méně než 10 BTC – hromadili rekordní množství BTC po kolapsu FTX.

Rekorní akumulace

Investoři do bitcoinů mimo velryby vytvořili nový rekord v akumulaci hlavní kryptoměny. I přes velmi negativní sentiment na trhu můžeme jasně vidět masivní nárůst množství BTC na self-custody peněženkách.

Důvěra ve třetí strany utrpěla značné škody, což vedlo k razantnímu odlivu. Glassnode identifikovala pohyby na peněženkách menších (retailových) bitcoinových střadatelů. Ti začali hromadit více BTC i přes pokračující krizi na trhu.

Lending platforma BlockFi vyhlašuje bankrot v důsledku kolapsu FTX

Uživatelé do 1 BTC (“krevety”)

Tento typ investorů přidává do svých portfolií 96 200 BTC (1,6 miliardy dolarů) po krachu FTX na začátku listopadu. Společně drží 1,21 milionu BTC v hodnotě cca 20 miliard USD. To odpovídá 6,3 % současné obíhající znabídky 19,2 milionu coinů, uvádí Glassnode.

Držitelé do 10 BTC (“krabi”)

„Krabi“ za posledních 30 dní nahromadili asi 191 600 BTC v hodnotě okolo 3,1 miliardy dolarů. Jak uvedli analytici, jedná se o „přesvědčivé maximum.” Poslední ATH v akumulaci dosáhli v červenci 2022 s hodnotou 126 000 BTC.

 

Zatímco krabi a krevety hromadí rekordní množství bitcoinů, velcí investoři bitcoinů prodávají. Podle Glassnode se velryby za poslední měsíc zbavily asi 6 500 BTC z jejich celkových držených 6,3 milionů BTC.

 

Šéfa Xixoio Richarda Watzkeho údajně zadržela policie během razie ve firmě

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *