Roger Ver zažalován o cca 21 milionů $ bankrotujícím krypto brokerem Genesis

NEWS, Roger, Ver, BCH, žaloba, žalobě, žalobu, satoshi, bitcoin, Wright, soud, info, novinky, aktuálně

Zakladatel bitcoinového forku Bitcoin Cash (BCH) Roger Ver čelí žalobě krachující krypto lending společnosti Genesis.

Genesis žaluje Vera

Veterán z kryptosvěta Roger Ver, tvář Bitcoinu Cash, je žalován bankrotující společností Genesis Global. Důvodem je údajné selhání při vypořádání opčních transakcí s kryptoměnami v hodnotě přes 20 milionů dolarů.

Podle podání u Nejvyššího soudu státu New York má Ver nyní 20 dní na odpověď.

 

Velké americké banky spojí peněženku na digitální aktiva s platebními kartami zákazníků

 

V dokumentu stojí:

Tato žaloba usiluje o následující nápravu: 1) rozsudek, kterým byl žalobci přiznán peněžité odškodnění za to, že žalovaný nevypořádal transakce s opčními kryptoměnami, jejichž platnost vypršela 30. prosince 2022, ve výši, která bude stanovena u soudu, ale ne méně než 20 869 788 $; a 2) přiznání nákladů, výdajů a přiměřených nákladů na právní zastoupení žalobce vzniklých při podání této žaloby.

Ver n a Redditu napsal, že sice společnosti dluží peníze, ale Genesis porušila podmínky dohody tím, že nezůstala solventní a potenciálně byla nečestná ohledně své solventnosti.

Advertisement

Roger Ver uvedl:

Mám dostatek finančních prostředků, abych zaplatil Genesis údajně dlužné částky, a rád zaplatím to, co skutečně dlužím. Naše dohoda však vyžadovala, aby společnost Genesis zůstala solventní. […]

Zdá se, že minimálně od loňského června se Genesis ponořila pod hranici solventnosti. Loni v červnu jsem požádal Genesis o ujištění o jejich solventnosti. Genesis mi na oplátku poskytl finanční informace, které byly zpochybněny nedávnými událostmi.

Když jsem požádal Genesis, aby objasnila finanční informace, které mi poskytli, odmítli a místo toho se rozhodli podat žalobu. Těším se na vysvětlení od Genesis, jak přesně ocenili některé sporné řádkové položky, včetně toho, co se zdá být nesrovnalostmi mezi oceněním zákaznického kolaterálu a jejich vlastních digitálních aktiv.

Doufal jsem, že od nich tyto informace získám rychle a přátelsky, protože si našeho vztahu vážím, ale zdá se, že teď budu nucen tomu přijít na kloub.

Závěr

Podle vyjádření Ver viní Genesis z toho, že ho potenciálně ohrozila svou ztrátou solventnosti. Bankrotující společnost však přesto požaduje, aby uhradil asi 21 milionů dolarů, které dluží za vypořádání opčních kontraktů.

 

Zkrachoval další kryptobyznys: Genesis Global vyhlásil bankrot

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.