Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Kdyby kryptotrh pochopil posun ve Washingtonu, bude už na novém ATH: Generální ředitel Bitwise Matt Hougan

Zatímco Bitwise zveřejnila zprávu o transakčních úsporách v rámci etherového ekosytému, které jsou 10násobné oproti starým systémům, její CEO Matt Hougan říká, že si trh ještě nestihl uvědomit posun, ke kterému se v USA schyluje.

Správce krypto aktiv Bitwise, který patří ke společnostem spravujícím bitcoinové ETF v USA, uvádí, že ekosystém Ethereum je lepší než TradFi, pokud jde o bankovní převody, mezinárodní výběry a transakce.

Společnost uvádí:

Ethereum řádově snižuje transakční náklady. Ethereum má 10násobné (nebo více) zlepšení nákladů oproti starším finančním cestám. Historicky je technologie, která je v něčem 10x lepší, nezastavitelná síla.

Krypto aplikace postavené na Ethereu […] jsou důkazem odolnosti, kreativity a vize globálního kryptoprůmyslu a slouží jako připomínka toho, že se kryptoměny rychle stávají klíčovou součástí každodenního života

Než začnete namítat, že ethereové transakce nepatří k nejlevnějším, je třeba doplnit, že Bitwise hovoří průměrných nákladech v rámci celého ekosystému, což zahrnuje jak samotný blockchain Etherea, tak i jeho 2. vrstvy Arbitrum, Base, Optimism, Polygon a zkSync.

Generální ředitel Bitwise Matt Hougan v nové zprávě říká, že kryptoměny v posledních letech úspěšně vybudovaly „politické svaly,“ včetně jednoho z nejvyšších politických akčních výborů v DC.

Matt Hougan uvádí:

Důvod, proč mi to připadá jako alfa, je ten, že mimo krypto bublinu to nikoho nezajímá. Několik posledních týdnů jsem byl na cestách a mluvil na konferencích, a ať se snažím sebevíc, nedaří se mi, aby tento příběh mezi lidmi vzbudil ohlas. Mluvím o hlasech a Warrenové anti-krypto armádě a překvapivém pokroku v Ethereum ETF a lidem se klíží oči.

Příběh je příliš složitý a dopad příliš vzdálený. Ostatně, žádná politika se ve Washingtonu zatím ve skutečnosti nezměnila. Zrušení SAB 121 bylo vetováno; FIT21 pravděpodobně neprojde Senátem před volbami; a Ethereum ETF se ve skutečnosti nespustily.

Příliv se změnil, ale voda ještě nepřišla. Vzbuďte mě, až se akce stane. Ale jde o to: Pokud by lidé pochopili důsledky posunu v DC, kryptotrh by byl na nových historických maximech.

Další:

Více než 200 milionů dolarů za den odteklo z kryptoburzy OKX po zprávách o bezpečnostních incidentech

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *