Rubriky: KryptoměnyNEWS

New Balance použije blockchainovou technologii kryptoměny Cardano

Sdílej

Cardano má spolupráci se známou značnou, která obouvala Steva Jobse. New Balance totiž bojuje s padělky a využije k tomu blockchain.

New Balance bude využívat Cardano

Značka New Balance, která vyrábí především obuv a obula např. známého vizionáře Steva Jobse, využije Cardano. Podle Hoskinsona, zakladatele Cardana, toto partnerství s New Balance začne pilotním programem, ale nakonec se rozšíří na globální řešení. New Balance chce podle zveřejněných informací bojovat s padělky a využije k tomu právě blockchain. Není přitom zdaleka jedinou značkou, která má podobný problém a uchyluje se ke kryptoměnám.

Blockchain a krypto, nebo bez krypta

Zatím není známo, jak velkou roli bude mít ADA. Technologie blockchain již nyní pomáhá v mnoha oblastech lidské činnosti. Je pravděpodobné, že k tomu bude stále častěji docházet také v budoucnosti a zřejmě se ještě dočkáme mnoha různých případů použití. Budoucnost ukáže, jak velkou roli v tom budou hrát kryptoměny. Je totiž mnoho těch, kteří říkají, že se jim líbí technologie blockchain, ale nefandí kryptoměnám. Firmy vytvářejí vlastní centralizované blockchainy, což je pro kryptonadšence protimluv.

Radši držet banány?

Dnes jsme např. zaznamenali výroky miliardáře Marka Cubana. Ten řekl, že by měl radši banány než Bitcoin, protože banán může sníst. Asi mu nikdo neřekl, že ani peníze nemůže sníst. Jak říká známé indiánské přísloví (varování).  „Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst.” Možná by místo řečnění o banánech mohl rozdat své peníze, co říkáte?

Cardano má každopádně partnerství se známou značkou New Balance. Bude zde zřejmě sloužit podobným způsobem, jak např. VeChain. Ten má již celou řadu partnerství, přičemž naposledy jsme vás informovali, že dohlíží na originalitu vína Penfolds za 3,9 mld. $ ročně.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://beincrypto.com/
https://dailyhodl.com/

Nejnovější články

Návod | Připojte se k nám na Steemitu a vyzkoušejte si sami blockchainovou platformu s možností výdělku

Od vydání našeho prvního návodu / recenze na Steemit uplynula dlouhá doba a je na čase vydat pokračování. Na Steemitu…

18. 11. 2019

Bitcoin vás nikdy nevyhodí | Bank of America zrušila účet jednomu z největších rizikových investorů po 20 letech

Roelof F. Botha je rizikový kapitalista patřící donedávna k nejstarším zákazníkům Bank of America. Banka mu totiž po 20 letech…

18. 11. 2019

HODL | Myslete dlouhodobě, jinak na Bitcoinu proděláte

Milí čtenáři, přeji vám hezký a ničím nerušený sváteční večer při výročí 30 let od sametové revoluce. Co je vlastně…

17. 11. 2019

#SPPN 36 | Kolik “Bitcoinů” doopravdy potřebujeme?

Každou středu a sobotu vychází na Hodlerovi přehled posledních zpráv a novinek z kryptosvěta a kryptomarketu. Dnes si společně položíme…

16. 11. 2019

Krypto Online Svet | Co přinese přesun majetku na mileniály

Začíná sobotní hromada informací na oblíbeném českém kryptowebu KryptoHodler.cz. Je zde pravidelný sobotní dvojdíl videoseriálu Krypto Online Svet. Čekají vás…

16. 11. 2019

Společná kryptoměna BRICS? Skupina národů uvažuje o snížení závislosti na USD

Skupina národů BRICS, kterou tvoří státy Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika, uvažuje o společné "kryptoměně," která sníží význam…

15. 11. 2019

This website uses cookies.