VeChain v Praxi | Platforma Dohlíží na Originalitu Vína Penfolds za 3,9 Miliard $ Ročně

VeChain, VET, news, kryptoměny, produkt, víno, sledování, původ, originál, platforma, funkční kryptoměna, info, novinky, zprávy,

Na platformě kryptoměny VeChain je nyní sledován celý životní cyklus vína značky Penfolds, které se dováží do Číny. Penfolds je jedno z nejstarších a nejznámějších vinařství v Austrálii a je prvním svého druhu na VeChainu.

VeChain má funkční produkt

Kryptoměna VeChain má platformu, která již funguje v praxi. Dle nedávné zprávy již od loňského roku pomáhá bojovat proti padělům vína Penfolds, které je dováženo z Austrálie do číny. Data hovoří o nárůstu prodeje přibližně o 10 %, což přičítají platformě. Ta totiž umožňuje sledovat životní cyklus vína a dává tak zákazníkům jistotu, že si skutečně kupují originál.

Dle místních zpráv padělky této značky vín dosahovaly v roce 2017 tržeb minimálně 3,8 milionů dolarů. Platforma na blockchainu kryptoměny VeChain byla spuštěna v roce 2018 ve spolupráci s hlavním dovozcem v Číně. Tím je společnost DIG (Shanghai Waigaoqiao Direct Imported Goods). DIG to komentovala:

„Čtením čipu NFC mohou zákazníci přistupovat k neměnným informacím o příslušné láhvi vína uloženým na blockchainu, včetně původu, který je ověřený nezávislými auditory, jako je DNV GL.

Advertisement

Díky technologii VeChainThor Blockchain a platformě WTP mohou nyní Penfolds a podobná vinařství snížit pravděpodobnost padělání svých produktů a zároveň umožnit spotřebitelům hlouběji nahlédnout do produktu a posílit jejich důvěru.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.