Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

VeChain v Praxi | Platforma Dohlíží na Originalitu Vína Penfolds za 3,9 Miliard $ Ročně

Na platformě kryptoměny VeChain je nyní sledován celý životní cyklus vína značky Penfolds, které se dováží do Číny. Penfolds je jedno z nejstarších a nejznámějších vinařství v Austrálii a je prvním svého druhu na VeChainu.

VeChain má funkční produkt

Kryptoměna VeChain má platformu, která již funguje v praxi. Dle nedávné zprávy již od loňského roku pomáhá bojovat proti padělům vína Penfolds, které je dováženo z Austrálie do číny. Data hovoří o nárůstu prodeje přibližně o 10 %, což přičítají platformě. Ta totiž umožňuje sledovat životní cyklus vína a dává tak zákazníkům jistotu, že si skutečně kupují originál.

Dle místních zpráv padělky této značky vín dosahovaly v roce 2017 tržeb minimálně 3,8 milionů dolarů. Platforma na blockchainu kryptoměny VeChain byla spuštěna v roce 2018 ve spolupráci s hlavním dovozcem v Číně. Tím je společnost DIG (Shanghai Waigaoqiao Direct Imported Goods). DIG to komentovala:

„Čtením čipu NFC mohou zákazníci přistupovat k neměnným informacím o příslušné láhvi vína uloženým na blockchainu, včetně původu, který je ověřený nezávislými auditory, jako je DNV GL.

Díky technologii VeChainThor Blockchain a platformě WTP mohou nyní Penfolds a podobná vinařství snížit pravděpodobnost padělání svých produktů a zároveň umožnit spotřebitelům hlouběji nahlédnout do produktu a posílit jejich důvěru.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *