Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Originals: Pozdrav komunitě a přání, ať to neutratíte ani příští rok

Blíží se Vánoce a my bychom rádi celé kryptokomunitě vyslali i touto cestou pozdrav a přání všeho dobrého.

Pozdrav komunitě

„Celkově bylo v rámci kolekce k dispozici 30 000 NFTs Adidas Originals, které byly utraceny na blockchainu Ethereum,” napsali naši kolegové z Kryptonovinek. Doufejme, že za tento nechtěný vtípek nebude nikdo další utracen! To bychom neradi, vždyť jde o web s youtubovým kanálem, který nás všechny zaujal.

Hodlerům se někdy vytýká, že utrácíme málo, ale v tomto případě se právě ukazuje, že je to tak rozhodně jedině dobře a správně. To platí, i když je pravda, že Bitcoinovej Kanál by vám všechny ty NFTčka nejraději uškvařil v metaverse pekle a spláchl neznámým pivem. Tam však určitě nepatří jeho edukativní videa o Bitcoinu, na kterých si dal tak záležet, že si je nováčci doporučují mezi sebou už sami.

Ale ono to tak bude opravdu lepší, když uvážíme, jak často si KryptoVláďa něco opéká s přáteli. Taky víme, že má občas v zubech i nějakého pejska, ale samozřejmě jen v těch virtuálních. Kromě lovu Dogecoinů pak moc často neštěká a mnohem častěji se tváří velmi přátelsky, nebo přijíde s něčím zajímavým z vod, do kterých se málokdo odváží.

Přání všeho nejlepšího míří také ke všem ostatním z vás, kteří dělají něco užitečného pro naši CZ/SK kryptokomunitu. Namátkou třeba Kryptomagazín a ostatní kryptoweby a Crypto Invest SVK i všichni další krypto youtubeři, ale i prostě každému, kdo se snaží. Kdyby se s hodlerským webem něco stalo, má nás naštěstí kdo zastoupit.

Samozřejmě pak, již takto předem, přejeme Veselé Vánoce všem našim čtenářům a fanouškům. Stále je vás několik s námi, i když se náš web posouvá dopředu šněčím tempem. Můžeme s radostí říci, že bez vás by to nešlo tak rychle a my tu pro vás budeme, i kdyby udeřil bear market jako trám. A věřte, že nikoho z vás neutratíme ani v tom příštím roce.

(A nyní pauza na jídlo :-!)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *