Tiskové zprávy

Predikce ceny bitcoinu: BTC těsně před halvingem klesá. Je býčí trh u konce?

Sdílej

Jak kryptoměnová komunita očekává další halving Bitcoinu, který je na programu kolem 19. nebo 20. dubna, spekulace o jeho dopadu na cenu BTC a dalších kryptoměn se zintenzivňují. Tato plánovaná redukce odměn za těžbu, která snižuje množství nových BTC vstupujících na trh, historicky působila jako katalyzátor pro významné cenové pohyby. V současnosti se Bitcoin (BTC) obchoduje poblíž 63 000 USD, což představuje mírný pokles o 0,39 % za posledních 24 hodin s obchodním objemem přibližně 44 miliard dolarů. S tržní kapitalizací držící se okolo 1,239 bilionu USD a s téměř 19,7 milionu BTC v oběhu, trh pozorně sleduje, jak by mohl tento halving ovlivnit budoucí predikce ceny bitcoinu.

*Reklamní článek

Predikce ceny bitcoinu

Při pohledu na graf bitcoinu níže, zjistíme, že pivot point se aktuálně nachází na úrovni 61 415 USD. Tento bod je zásadní pro určení směru BTC v krátkodobém horizontu. Bitcoin čelí první velké výzvě na úrovni 64 873 USD. Další překážky jsou na úrovních 67 846 USD a 71 608 USD. Naopak, úrovně podpory začínají na 58 181 USD, pokračují na 55 649 USD a v případě dalšího poklesu na 52 859 USD.

Z technického hlediska je index relativní síly (RSI) v současné době na neutrální úrovni 41, což naznačuje, že bitcoin není v tuto chvíli překoupený ani přeprodaný. Tento stav signalizuje potenciální stabilitu cenových pohybů. 50denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je na úrovni 64 718 USD. Nachází se těsně nad současnou tržní cenou, lze tedy očekávat mírný medvědí sentiment v blízké době. Je však důležité upozornit, že vzor “trojitého dna” kolem úrovně 61 400 USD poskytuje bitcoinu významnou podporu.

Tento pattern v kombinaci se vzorem kladiva právě nad touto zónou, naznačuje, že by mohlo dojít k nákupnímu návalu, pokud se bitcoin udrží nad tímto bodem. Takové technické formace jsou obchodníky často interpretovány jako býčí signály, což by mohlo vést k nárůstu nákupní aktivity.

Pokud by se však Bitcoin dostal pod pivot point 61 415 USD, mohlo by to vyvolat prudší pokles a digitální aktivum bude pravděpodobně směřovat k nižším úrovním podpory identifikovaným v analýze. Tento scénář by pravděpodobně řídil posun v názorech obchodníků a ve výsledku by vedl ke zvýšenému prodejnímu tlaku.

Závěrem lze říci, že současná situace ohledně bitcoinu zůstává mírně optimistická, protože se stále nachází nad úrovní 61 415 USD. Na druhou stranu, pokles pod tento klíčový bod by mohl zintenzivnit prodejní tlak a cena by tak pravděpodobně otestovala další podpory na nižších úrovních.

99Bitcoins: Alternativa k BTC s růstovým potenciálem

99Bitcoins, zavedená online vzdělávací platforma, chce změnit způsob, jakým se učíme o kryptoměnách prostřednictvím svého inovativního systému “Learn-to-Earn”. Účastí v edukačních modulech platformy mohou uživatelé získávat tokeny 99BTC, které jsou nativní kryptoměnou platformy. Nadšení z této iniciativy v kryptokomunitě roste, protože předprodej tokenů 99BTC nabízí lákavou příležitost koupit tyto tokeny za zvýhodněnou cenu.

Předprodej 99Bitcoins: Brána k brzkým výhodám

Předprodejní kampaň 99Bitcoins je klíčovou fází pro první příznivce, kteří chtějí  získat tokeny 99BTC ještě před uvedením na burzy. Tato příležitost pro rané investory umožňuje účastníkům vstoupit do projektu za zvýhodněnou cenu, mohou tak maximalizovat potenciální budoucí zisky s rostoucím a stále se vyvíjejícím  ekosystémem. Tokeny budou nejen sloužit jako forma odměny, ale také poskytnou přístup k dalšímu obsahu a exkluzivním výhodám komunity.

K dnešnímu dni bylo vybráno více než 460 tisíc dolarů. Pokud vás projekt zaujal, můžete si zajistit své tokeny 99BTC na oficiální webu předprodeje za pouhých 0,00101 USD za kus před dalším zvýšením ceny, ke kterému dojde, až bude dosaženo dalšího milníku 1 136 737 USD. Předprodejní investoři mohou navíc využít možnost stakingu s roční procentuální návratností (APY) 4 268 %. APY se však bude snižovat v závislosti na množství stakovaných tokenů.

Příspěvek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o investiční doporučení a ani o projevený názor redakce webu Kryptohodler.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE
Leave a Comment

Nejnovější články

Cena Bitcoinu by teď musela dosáhnout 93 tisíc dolarů, aby kryptoměna překonala tržní kapitalizaci stříbra

Stříbro v roce 2024 předvedlo působivý comeback oproti Bitcoinu, když po ztrátě své pozice v…

21. 5. 2024

Microsoftu hrozí v EU mnohamiliardová pokuta za Bing AI, pokud společnost neposkytne požadované informace

Společnost Microsoft musí do 27. května zareagovat na výzvu Evropské unie týkající se umělé inteligence…

20. 5. 2024

Solana (SOL) vévodí žebříčku nejrychlejších blockchainů! „Je 46krát rychlejší než Ethereum,” uvádí výzkum CoinGecko

Je známo, že kryptoměna Solana nemůže soupeřit s Bitcoinem či Ethereem v decentralizaci. Co se…

20. 5. 2024

Bitcoin (BTC) zrcadlí parabolickou rally, která vedla k více než 1200% ziskům v roce 2017, říká analytik TechDev

Široce sledovaný kryptoanalytik TechDev říká, že současná tržní struktura Bitcoinu vypadá velmi podobně jako těsně…

20. 5. 2024

Soud schválil plán na odškodnění zákazníků Genesis Global za 3 miliardy dolarů! Mateřská DCG byla proti

Americký konkurzní soud právě schválil plán likvidace kryptoměnové půjčovací platformy Genesis Global. Společnost vrátí asi…

20. 5. 2024

Bitcoinový úřad Salvadoru: Místní geotermální systém pomocí sopečné energie vytěžil 474 BTC za tři roky

Salvador již tři roky těží bitcoiny pomocí vulkanické energie, tedy z přírodního ekologického zdroje, který…

17. 5. 2024
 

Provozovatelem webu je fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku. Informace o provozovateli. Návštěvou stránky Kryptohodler výslovně souhlasíte s podmínkami - více zde.

info@kryptohodler.cz

This website uses cookies.

Read More