Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Altcoin s Nejvíce ATM na Světě? Litecoin! Stellar Ohlásil Obří Airdrop – 2 Miliardy XLM

Altcoin s nejvíce ATM (krypto bankomaty) po celém světě je Litecoin, hned po Bitcoinu. Nadace kryptoměny Stellar, ve spolupráci s Keybase, rozdá 2 mld. XLM, tedy přes 2 miliardy Kč.

Altcoin s nejvíce ATM na světě je Litecoin

 • Kryptoměny se dělí z různých hledisek. Jedním z nich je Bitcoin, coby první a dosud vedoucí kryptoměna, a všechny ostatní kryptoměny – altcoiny (alternativní coiny a tokeny).
 • Momentálně má Bitcoin dominanci téměř 70 %. To znamená, že jeho celková tržní kapitalizace více než 2krát převyšuje všechny altcoiny dohromady.

Litecoin je 5. největší kryptoměna podle tržní kapitalizace a zároveň altcoin s nejvíce ATM kryptobankomaty. Těch má přes 3700 po celém světě. Na prvním místě je pochopitelně Bitcoin s 5500 ATM. Ná nárůst počtu bankomatů podporujících Litecoin upozornil příznivec LTC Smaulgld ve svém tweetu, kde cituje data z webu CoinAtmRadar.com. 84 jich přibylo během 12 dní…

https://twitter.com/Smaulgld/status/1171224416375754752

Stellar ohlásil obří airdrop – 2 miliardy XLM

Nadace Stellar Development Foundation (SDF) oznámila, že ve spolupráci s Keybase rozadjí 2 miliardy XLM. Masivní airdrop přesahující hodnotu 2 miliardy Kč obdrží všichni uživatelé Keybase, „komunity pro bezplatné zasílání zpráv ve skupinách a rozbočovačem pro přenos souborů.” Mezi více než 300 tisíc účtů bude rozdáno 100 mil. XLM měsíčně, a to po dobu 20 měsíců.

Důvodem akce je zvýšení množství uživatelů platformy Keybase

i samotného altcoinu Stellar Lumens (XLM). Navíc si od toho slibují rozšiření přijetí XLM tím, že se dostane „do rukou skutečných lidí.“ Uvedla Denelle Dixonová, generální ředitelka nadace SFD a dodává:

„Naším zaměřením je globální finanční začlenění využití technologie blockchain a další technologie se zaměřením na “unbanked”. Z našeho pohledu tento druh věcí zajistí airdrop, a to tím, že přinese více pozornosti schopnostem technologií, jako je tato [XLM], která umožňuje provádět pěkně, čistě a efektivně přeshraniční transakce, čímž pomůže”unbanked” i ostatním lidem na celém světě.“

 • Pokud jste nevěděli, co je to “unbanked”, jedná se o termín, který v angličtině vystihuje tu část lidí na světě, která nemá přístup k bankovním účtům a dalším finančním službám – nejsou v dosahu bank.

Dle oznámení k získání zdarma poměrně slušného množství XLM stačí mít ověřený účet Keybase a váš XLM se objeví ve vaší peněžence – automaticky, každý měsíc.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://cryptoslate.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

 • free fortnite account generator

  Oh my goodness! Amazing article dude! Thanks, However I am going through problems with your RSS.
  I don’t understand the reason why I cannot join it. Is there anybody having identical RSS problems?
  Anyone who knows the solution can you kindly
  respond? Thanx!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *