Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytik Ali Martinez vydal nepopulární varování, Bitcoin podle něj již mohl dosáhnout vrcholu celého cyklu

Kryptoměnový stratég těšící se početné divácké základně varuje, že hlavní kryptoměna již mohla dokončit svůj dlouhodobý bull market a vytvořit dlouhodobé cenové maximum.

V rámci našich článků často informujeme o různých scénářích a predikcích mnoha oblíbených traderů. Tentokrát jde o názor, o kterém se nepíše snadno, ale nebudeme před ním zavírat oči a předkládáme ho jako vyvažující protipól k množství bullish analýz.

Analytik Ali Martinez svým 60 700 sledujícím na platformě sociálních médií X sdělil, že realizované zisky, tedy uskutečněné prodeje BTC, vytvořily prudký nárůst srovnatelný s předešlými vrcholy dlouhodobých cyklů.

Trader uvádí, že když Bitcoin letos dosáhl historického cenového maxima s cenovkou více než 73 000 dolarů, výběry zisků jeho držitelů vyletěly na hodnoty, kterých jsme byli svědky během vrcholů býčích trhů na konci roku 2017 či v letech 2021 a 2022.

Přesto čekám n a další potvrzení, než to označím za vrchol bitcoinového trhu, uvedl Ali Martinez a dodává:

Potenciální vrchol trhu BTC může potvrdit například trvalá uzavírka pod realizovanou cenou krátkodobých držitelů BTC, která se v současné době pohybuje kolem 59 800 USD.

Za povšimnutí stojí, že i přes použitý indikátor hovořící o držitelích BTC, kteří již pravděpodobně houfně vybírali zisky, analytik tvrdí, že po dosažení 66 250 USD se predikce konce bull marketu podle něj zneplatní:

Pokud se Bitcoin dokáže vyšplhat nad 66 250 USD a získat zpět tuto oblast jako podporu, medvědí výhled bude neplatný. Růstem nad 66 250 USD získá Bitcoin sílu tlačit se na 69 150 USD.

A pokud dojde k prolomení této bariéry odporu, pak BTC může postoupit k novému historickému maximu 92 190 USD, dodal

Další:

Téměř půl miliardy dolarů v likvidacích a dalších 564 milionů ETF odlivů při propadu Bitcoinu pod 58 tisíc USD

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *