Asie bude mít v příštím tržním cyklu navrch před Amerikou, naznačil Winklevoss

Čína, Asie, Východ, Šanghai, city, architektura

Spoluzakladatel Gemini Cameron Winklevoss věří, že další bull run na krypto trzích přijde z Asie.

 

20 centů na dolar! Hodnota prostředků uvízlých na zlovolně vedené kryptoburze FTX

 

Winklevoss tuší převahu Asie

Podle Camerona Winklevosse, amerického investora a spoluzakladatele kryptoburzy Gemini, příští bull run začne v Asii. Spojené státy nyní mají dvě možnosti: přijmout krypto, nebo zůstat pozadu, vyroval.

Uprostřed paniky z nastolené praxe “regulace vynucováním” SEC a regulační nejasnosti v USA se ozývá varovný komentář Camerona Winklevosse.

Moje pracovní teze je, že další bull run začne na východě, uvedl.

Spoluzakladatel kryptoburzy Gemini naznačil, že to Americe připomene důležitost krypto sektoru. Zřejmě také chyb, kterých se podle něj dopustili…

Bude to pokorná připomínka, že kryptoměny jsou globální třídou aktiv a že Západ, vlastně USA, měl vždy jen dvě možnosti: přijmout je, nebo zůstat pozadu.

Nedá se to zastavit. To víme,“ dodal s tím, že vlády, které nenabídnou jasná pravidla a upřímné pokyny ohledně kryptoměn, budou „zanechány v prachu.“

Takové země podle něj přijdou o „největší období růstu od vzestupu komerčního internetu.”

A to bude znamenat, že přijdete o možnost utvářet budoucí finanční infrastrukturu tohoto světa (a nejen jí) a stát se její základní součástí, uzavírá.

Winklevoss přitom zdaleka není jediným varovným hlasem z kryptosektoru.

Generální ředitel další americké kryptoburzy Coinbase Brian Armstrong nedávno uvedl, že důsledkem opatření ze strany amerických regulátorů, včetně SEC, může být další odliv krypto podniků do zahraničí.

Advertisement

Arthur Hayes, bývalý generální ředitel kryptoderivátového gigantu BitMEX, loni v říjnu předpověděl, že další bull run začne, až se Čína vrátí zpět na trh.

Hayes šel ještě o krok dále, když řekl, že Hongkong má v tomto procesu hrát zásadní roli. Peking jej použije jako testovací místo pro krypto experimenty, řekl a dodal:

Čína neopustila kryptoměny – byla jen nečinná.

 

Bitcoin má nakročeno na 50 000 USD! Nenechte se oslepit krátkým časovým rámcem: Týden na trzích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.