Brian Armstrong zamířil do Washingtonu, aby si promluvil o kryptoměnách s regulátory

Armstrong, Coinbase,

Uprostřed tvrdých zásahů ze strany SEC a dalších regulačních orgánů se šéf Coinbase Brian Armstrong rozhodl vydat do hlavního města Spojených států, aby si promluvil s regulátory.

Armstrong zamířil do Washingtonu

Generální ředitel Coinbase Brian Armstrong oznámil, že je ve Washingtonu, DC. Přijel, aby si promluvil s úředníky o kryptoměnách, protože průmysl čelí vlně regulační bolesti.

Armstrong, který má na Twitteru asi 1,1 milionu sledujících, oznámil otevřenou pozvánku k diskuzím.

Jsem ve Washingtonu DC a schůzka byla zrušena. Zhruba další hodinu budu v baru v budově Dirksen Senate Office, pokud si někdo bude chtít přijít popovídat o kryptu a o tom, jak letos získáme krypto legislativu + regulační jasnost.

O několik hodin později další tweet šéfa Coinbase naznačuje, že měl řadu rozhovorů s úředníky zapojenými do regulace kryptoměn.

Děkuji všem, kteří si přišli popovídat! Je skvělé setkat se s lidmi, kteří v zákulisí pracují na návrhu legislativy v oblasti kryptoměn. Snad se nám letos něco podaří.

Tolik potřebné pro ochranu spotřebitelů a pro to, aby se toto odvětví vybudovalo v USA.

Události předcházelo oznámení vedení Coinbase, že nesouhlasí s názorem SEC. Ta tvrdí, že staking je cenný papír. Sám Brian Armstrong uvedl, že se největší americká kryptoburza v případě potřeby obrátí na soud a budou se bránit.

Krok navazuje na dohodu uzavřenou kryptoburzou Kraken s Komisí pro cenné papíry a burzy z 10. února:

 

Krypto burza Kraken čelí údajnému vyšetřování pro porušení zákonů o cenných papírech

SEC zakazuje kryptoburzám staking! Komisařka Hester Pierceová to kritizuje: „Kraken Down”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.