Australské Supermarkety Přijímají Platby v Bitcoinech

NEWS, novinky, kryptoměny, bitcoin good, dobré, zprávy, super, kvalita, krátce, stručně rychle, kryptonovinky, krátce, short, stručně, noviny, novina, zpráva, aktualita

Australská síť nezávislých supermarketů, Independent Grocers of Australia (IGA), se spojila s TravelbyBit. Supermarkety nyní nyní nabízí svým zákazníkům možnost platby v bitcoinech a dalších kryptoměnách.

Australské nezávislé supermarkety přijímají kryptoměny

Společnost TravelbyBit sídlící v australském Brisbane nabízí cestovní rezervační služby s využitím Bitcoinu, Litecoinu a BNB. TravelbyBit z toho přitom nebude mít žádný zisk a celá spolupráce tak stojí pouze na společném zájmu integrovat kryptoměnové platby.

Dosud je výsledkem této spolupráce asi 300 obchodů IGA, které již díky TravelbyBit přijímají BTC a další kryptoměny. V celé Austrálii je těchto nezávislých supermarketů přes 1400. Ty by nyní mohly postupně zavádět kryptoměnové platby za nákupy. Spoluzakladatel TravelbyBit Caleb Yeoh k tomu dodává, že jeho společnost má v plánu implementovat tuto technologii i v dalších odvětvích.

Advertisement

Zajímavostí je, že do TravelbyBit loni investovala burza Binance 2,5 mil. dolarů.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://www.cryptoglobe.com/

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.