Bitcoinová Velryba v Pohybu – Masivní přesun 41 000 BTC ve 12 Transakcích

news, novinky, krypto, kryptoměny, bitcoin, velryba, veleryba, whale, transakce, bitcoin, aktualita, zpráva, čerstvě, aktuálně, breaking,

Před začátkem víkendu zaznamenala aplikace Whale Alert masivní přesun bitcoinů. Velryba či více největších hodlerů Bitcoinu provedli 12 transakcí v celkové hodnotě téměř půl miliardy dolarů.

Velryba přesunuje desítky tisíc BTC

Na stránce Whale Alert jsou zaznamenávány 1,3 miliony krypto transakcí denně. Z 12 největších transakcí z konce týdne vykazuje minimálně 7 známky toho, že je provedla stejná velryba. Pokaždé bylo převedeno 3000 BTC z burzy OKEx, celkem tedy 21 tisíc BTC. 8804 bitcoinů bylo převedeno mezi adresami neznámých vlastníků.

Necelých 8 tisíc BTC pak odešlo na neznámou adresu z burzy Huobi. A pouze 500 Bitcoinů někdo přesunul z neznámé adresy na peněženku burzy OKEx. Celková dolarová hodnota těchto transakcí dosahuje téměř půl miliardy dolarů. Přitom za účelem prodeje bylo zřejmě převedeno jen BTC v hodnotě necelých 6 milionů.

TIP: Donald Trump Kritizuje Bitcoin a Vadí mu Také Libra

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.