Bitcoinová Velryba v Pohybu – Masivní přesun 41 000 BTC ve 12 Transakcích

0
news, novinky, krypto, kryptoměny, bitcoin, velryba, veleryba, whale, transakce, bitcoin, aktualita, zpráva, čerstvě, aktuálně, breaking,

Před začátkem víkendu zaznamenala aplikace Whale Alert masivní přesun bitcoinů. Velryba či více největších hodlerů Bitcoinu provedli 12 transakcí v celkové hodnotě téměř půl miliardy dolarů.

Velryba přesunuje desítky tisíc BTC

Na stránce Whale Alert jsou zaznamenávány 1,3 miliony krypto transakcí denně. Z 12 největších transakcí z konce týdne vykazuje minimálně 7 známky toho, že je provedla stejná velryba. Pokaždé bylo převedeno 3000 BTC z burzy OKEx, celkem tedy 21 tisíc BTC. 8804 bitcoinů bylo převedeno mezi adresami neznámých vlastníků.

Necelých 8 tisíc BTC pak odešlo na neznámou adresu z burzy Huobi. A pouze 500 Bitcoinů někdo přesunul z neznámé adresy na peněženku burzy OKEx. Celková dolarová hodnota těchto transakcí dosahuje téměř půl miliardy dolarů. Přitom za účelem prodeje bylo zřejmě převedeno jen BTC v hodnotě necelých 6 milionů.

Advertisement

TIP: Donald Trump Kritizuje Bitcoin a Vadí mu Také Libra

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Advertisement

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *